Kam na zákrok v narkóze?

Kam na zákrok v narkóze?

ZUZU  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den. Mám panickou hrůzu ze zubařů a nechala jsem to dojít hodně daleko. Chtěla bych poradit kde se mám obrátit, aby mi vše dělali pod nárkozou a nebo aspon částečnou? Děkuji
rossi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den mam jit na vytrhnuti zubu moudrosti a šileně to boli aco vic mam strach tak bych se chtel zeptat jestli se to da provest tak ze by jste me uspali a pak vytrhli,klik by to stalo a jak dlouho bych musel u vas zustat dekuji za odpověd
Dormic  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,pane doktore.
Měl bych na Vás dotaz spojený s trháním zubů.Přeskočím moji historii ohledně dutiny ustní,ale cele to dospělo k nutné extrakci 5ti zubů(..15,17,18,25,37) - chron. apikální periodontitis.
Opravdu mám hrůzu,ani né tak ze samotných zubařů,či jejich zakroků,nybrž jenom a pouze z TRHÁÍ ZUBŮ!!!Je to spojené se zkušeností,kdy mi již zuby trhané byly,jenže.... u prvního zubu,celý zákrok trval 70minut a u trhani dalsiho zubu(...par let poté,jiný zubař) cca90min!!!S tím,že mám pry udajně měkké zuby a nějak zahnuté kořeny,či co.S obavamy jsem se již zmínil zubaři,který mi bude extrakci provádět - s odpovědí,že se nemám čeho bát a vše bude "dobré".Ale toto jsem slyšel již při mém druhém trhání a jak to dopadlo..!!Proto se Vás chci zeptat: je možnost si zákrok nechat provést v CELKOVÉ NARKOZE a popřípadě kolik by to stálo???Jen sám si mohu za vzniklé problémy,to vím,ale bohužel to už nezměním a chtěl bych to mít již za sebou a zbytek v pořádku.Jen se bojím,že mi strach nedovolí na zákrok dojít.
Moc Vám děkuji za případnou odpověd a přeji hezky den.Nashle Haman David
Diobe Dental Clinic  |  Basic member  |  Brno
  • 27 odpovědí
Dobrý den,
na naší klinice Vám můžeme nabídnout ošetření (extrakce zubů) v tzv analgosedaci, což je určitá forma celkové anestezie. Analgosedace odbourává strach z ošetření a působí i proti bolesti. Samozřejmě se výkon dělá i s lokální anestezií. Na výkon je pak tzv amnezie, což znamená, že si z operace nic nepamatujete. Tento způsob narkozy užíváme i u dětí. Pokud se chcete objednat nebo více informací, volejte, prosím, na tel XXXXXXXXXXX nebo XXXXXXXXXXX.
S pozdravem, dr. Čáslava

Reakce na Diobe Dental Clinic

Leon1  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Já mám podobný problém.Ale já mám strach od té doby,co mě šroubovali nohu a přivazovali mě,než jsem usnula, řemeny.Od té doby nejsem schopna sednout na křeslo nebo lehnout na lůžko.
Všechny zuby mám na vytrhání,některé se hýbou,některé mám bohužel jen kořeny.
Strach taky,ale to co jsem popsala je horší.
Chtěla bych také vědět kde je možno dohodnout tuto analgosedaci,ale poblíž Hradce Králové.
Pokud by někdo věděl,byla bych moc ráda.
ZOUBKY  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtělabych se zeptat mám špatné skušenosti se zubaři,po 4dětech mám velice špatné zuby máme v rodině paradentozu rodiče i bratr měli velice brzy zubní náhradu.Pracuji jako prof. chůva a potřebovala bych vytrhat zuby mocjich tam nemám a udělat aš jseto zahoji zubní náhradu.Prosím o radu kam se obrátit.Děkuji Šplíchalová tel776219858
Leon1  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Mám taky podobný problém.Nechci radit ,ale poprosit.Jestli jste našla někoho a už máte hotovo jestli by jste nebyla tak moc hodná a nedala mi třeba kontakt,nebo nenapsala svoji zkušenost atd..Určitě víte,"poseroutka" jako jsem já shání informace. Děkuji Milena
schitu@seznam.cz

Reakce na Leon1

MUDr. Rostislav MUDr. Majer Rostislav  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Rychnov nad Kněžnou
  • 15 odpovědí
Dobrý den,
paní byla ošetřena na naší zubní klinice Grand Dental Clinic, s.r.o.
Tel.: XXXXXXXXXXX
email: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Provádíme ošetření v analgosedaci, ale nejprve je potřeba se objednat na komplexní prohlídku, aby jsme zjistili, co všechno je potřeba udělat a kolik času si má pan doktor na zákrok rezervovat.
Klidně mi můžete zavolat a zeptat se na cokoliv.
Přeji hezký den.
Jana, Grand Dental Clinic

Reakce na MUDr. Rostislav MUDr. Majer Rostislav

Leon1  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,děkuji za informaci,psychika je hrozná věc,můj problém je ten jak jsem psala,vidím lék.křeslo a je to pro mě nepředstavitelné si tam jít sednout.Vím,vypadám jak blázen,zuby mám ne hrozné,ale už příšerné,bohužel zatím nemám odvahu.
Jakmile se přemluvím,určitě se ozvu,už o tom hodně uvažuju.
Leon1  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,paní Šplíchalová ,chtěla bych se zeptat zda jste našla někoho a zda už máte zoubky hotové? Mě to ještě čeká,ale až se odhodlám.
Kdyby jste měla nějakou zkušenost,budu za ni ráda.Díky Míla P.
janajasiskasi  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
se synem 2,5 roku jsme byli doporučeni do brna, kde mi ale nabídli termín k objednání nejdříve v březnu. Vzhledem k tomu ze ho zuby bolí a dělají se mu záněty je pro nás tento termín nepřijatelný. prosím o radu, kde nás vezmou dřív. děkuji
MUDr. Rostislav MUDr. Majer Rostislav  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Rychnov nad Kněžnou
  • 15 odpovědí
Dobrý den,
my bychom byli schopní vzít syna i dříve, ale jsou v tom dva háčky - po konzultaci s lékařem-anesteziologem nám bylo sděleno, že se nedoporučuje uspávat děti do 3 let věku (plus mínus 2 měsíce). Riziko je prý příliš vysoké. Lze to ale zkusit s tzv.premedikací - syn dostane pouze vypít vodičku, ve které jsou zklidňující látky a provede se ošetření. Nevýhodou je ale to, že premedikaci lze využít pouze pro ošetřením v krátkém časovém intervalu. Myslím, že max hodina. Pokud je tam toho na spravení víc, pak tuto možnost nelze využít. A tím druhým (nepatrným) háčkem je to, že sídlíme v Pardubicích. Kdy má syn třetí narozeniny? Na který měsíc to vychází? Můžete nás kontaktovat i prostřednictvím emailu. Stačí když si na internetu zadáte jméno naší kliniky. Tento portál neumožňuje zveřejňování kontaktních údajů.
Zatím přeji hezký den.
Jana, Grand Dental Clinic
mediumZ
mediumZ  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, je mi 42 let a jsem již velmi zoufalá a bezmocná. Již několik měsíců se snažím najít lékaře kde bych se mohla zaregistrovat ale nikdo mne nechce přijmout. Mám panickou hrůzu z ošetření což by nebyl takový problém neboť mám veškerá doporučení od psychiatra i psychologa a ošetření v anestezii či analgosedaci pojišťovna v tomto případě hradí(Mohu vyběhat i potvrzení od VZP že bude uhrazeno). Jsem však v plném invalidním důchodu a nemohu si dovolit platit nadstandardní bílé plomby na přední zuby. Na základě konzultace s VZP mi bylo sděleno že mám ze zákona nárok na bílé plomby hrazené pojišťovnou ty nejobyčejnější. Bohužel s tímto materiálem žádný lékař "údajně" nepracuje a tedy mne nikdo nechce ani zaregistrovat. Opravdu jsem již velmi zoufalá a moc tedy prosím o pomoc, radu či kontakt na solidního lékaře který by mi mohl pomoci. Nutně již potřebuji celkovou sanaci chrupu v anestezii hrazenou pojišťovnou a bílé plomby na přední zuby též hrazené pojišťovnou. Velmi děkuji za jakoukoliv pomoc.
zrzek5  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mojí ženě je 35let, po třech těhotenstvích (na které to asi nelze svádět) a odfláknuté ústní hygieně toho v ústech již mnoho nemá, rád bych jí zaplatil nové zoubky, ale nejsem zrovna majetný člověk, existuje zákrok, který alespoň částečně hradí pojišťovna? Děkuji za odpověď Jirka.
Denisa Kotlarová  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Také by mě zajímalo mám stejný problém. Děkuji
stifler  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
potřeboval bych odstranit dva vyštípnuté zuby v anestézii z důvodu špatných předchozích zkušeností.Tímto žádám o bližší informace na email:j.jevcine@seznam.cz
Chtěl bych aby to proběhlo na klinice v Ostravě.
Předem děkuji.
Renina5  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Potřebovala bych se dozvědět kolik stojí celková narkoza na ůpravu celého chrupu.Paní zubařka v J.Hradci mi řekla že mě to bude stát 6.500,-Kč ale co tady listuju tak se k tomu nemůžu dotázat.Prosím o radu a kladnou odpověď.
kulicka305  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den taky mám neuvěřitelný strach ze zubú nutně bych potřebovala vytrhnou asi 6 zubú ale v narkoze víte někdo kde se to děla poblíž OV a kolik to stojí kdyby to nebylo tak moc drahé jsem schopná dojet i daleko děkuji 605124979
Lenka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Moje dcera také by to chtěla ,strašně trpí a špatná zkušenost zubařů, v Praze trhání osmiček hrůza přístup a teď poslední návštěvu u zubaře nezapomeneme nezabirala anestezie snad šest ,doktorka už praskla dveřmi a pak se k dceři vrátila jenom že ta křičela až venku ji bylo slyšet a zub se musel čtvrtit obrovský zánět ted ma zuby snad každý se zánětem a nezbývá než se dopuje léky takhle ji nemohu nechat a marně všude volam prosím aby ji někdo vzal
Marcela 85  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím, připojuji se s dovolením k dotazu. Vidím jen křeslo zubarske a mám paničkou hrůzu. Potřebovala bych vyrvat všechny zuby a zubní obyčejnou náhradu. Platí něco, nebo přispívá pojišťovna? Zuzu odpověděl Vám někdo?

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí