Úprava zubů v narkoze

Úprava zubů v narkoze

Hana  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda je možné udělat celkové zuby pod narkozou,udělat zuby ty kteří sou ve špatném stavu +jednu výpln bíleho předního zubu, mám neskutečný strach ze zubu kvuli špatnému zacházení pacienta ze strany zubaře a proto sem se chtěla zeptat kolik by mě to stálo Extrakce pod narkozou,mockrát vám děkuji,přeji hezký den
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

na naší klinice běžně ošetřujeme bázlivé pacienty, vedle jemnosti práce našich lékařů je narkóza zcela nadbytečná. Zcela postačuje tzv. analgosedace. Cena za analgosedaci je 500 Kč navíc k ošetření, pak záleží, zdali se bude jednat o extrakci jednoduchou či komplikovanou, cena se tak může pohybovat mezi 700 - 2000 Kč . Mnozí pacienti jsou pak schopni i spokojeně usnout na zubařském křesle.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika aMediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
Hela  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den můžu dostat nějaký kontakt kde se mohu objednat prosím pod tu narkózu dekuju Kastlova můj email samicka.d@seznam.cz
Petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den mám zájem o narkózu potřebují jen jeden zub opravit to znamená že ho potřebují vitrhnout a udělat falešní na pevno co mám udělat děkuji
Hana  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
mockrát vám děkuji,a ta analgosedace.to je umrtvení celé pusy nebo co to slovo znamená děkuji za vysvětlení určitě se brzo ozvu děkuji předem za odpověď,
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, analgosedace znamená, že dostanete preparát, který vás zklidní a je kombinován s léky proti bolesti. Lokální anestézie je samozřejmě aplikována jako standard. ´

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, samozřejmě provádíme výkony pod celkovou anestesií nebo analgosedací. Cena je 5500,-/hod. v CA a analgosedace 4000,-/hod. Záleží samozřejmě co bychom Vám prováděli. Nutné je vstupní a předoperační vyšetření. Objednat se na konzultaci můžete na tel. č. XXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Extrakce pod narkózou porovádějí zadarmo- na pojišťovnu, v Masarykově nemocnici v Ústí a jiných krajských a fakultních nemocnicích. Ošetření se záchranou ziubů je možné za peníze v praxích mnoha lékařů, třeba u nás.
Renata  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda stále provádíte vytrhnuti zubů pod narkozou. Děkuji moc. Toth
Suzi  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda je možné se u vás objednat. Stačí mi kontakt. Zavolám si. Jelikož tu u nás nemám zubaře už déle. A chtěla bych vytrhnout zuby které mě hodně bolí,a zde mě nechtějí vzít. Pokud by to bylo možné v té narkóze. Děkuji moc hezký den přeji Zuzka
Hela  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den mohla bych prosím dostat kontakt ohledně trhání zubů pod narkózou v Ústí nad Labem v Masarykově nemocnici dekuju
MUDr. Richard Benko  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Liberec
  • 7 odpovědí
Dobrý den,
extrakce zubů v celkové anestezii je možná, při jednom uspání lze provést i sanaci (oprava zubního kazu), záleží na rozsahu poškození . Cena celkové anestezie záleží na časové náročnosti zákroku. Běžně je to u nás 5370 Kč ( hodina času, kdy se dá např. stihnout extrakce zubů i celé čelisti). Před zákrokem je nutná konzultace, kdy se zhodnotí rozsah zákroku a pacient je odeslán na předoperační vyšetření.

S pozdravem MUDr. Richard Benko, RB dent s.r.o.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí