Cena implantátu předního zubu a horních stoliček

Cena implantátu předního zubu a horních stoliček

babik josef  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobry de,včera mě vytrhli předni zub a chtěl bych si to prazdne místo zaplnit implantátem,kolik by mě to stalo??Jo a chybi mě 4 stoličky nahoře,šlo by s tim tež něco udělat???
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

samozřejmě, přední zub jde bez problémů nahradit implantátem(umělým kořenem) na nejž se po přihojení instaluje korunka. Ceny zákroku jsou různé, záleží na kvalitě provedení. Na naší klinice stojí kvalitní implantát 13000 Kč a korunka 12000 Kč

Co se týče stoliček, je možné toto řešit pomocí můstku na implantátech, tam by celé provedení a tudíž i cena závisela na podrobnějším vyšetření.

Kost ve které není zub má přirozenou schopnost ubývat, pokud je již kosti málo, nemusí být možné implantát zavést a pak je nutno přistoupit k tzv. sinus liftingu, kterým se kost doplňuje a stimuluje její opětovný růst. Po úspěšném zaléčení je pak možná implantace.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Filip Georges  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Bez klinického vyšetření je složité stanovit přesnou cenu. Nicméně náhrada předního zubu implantátem a korunkou se pohybuje mezi XXXXXXXXXXX,- Kč. Záleží na množství kosti v místě defektu.
V Zadním úseku je cena implantátu s korunkou cca XXXXXXXXXXX,- Kč.
Pro přesnou kalkulaci je třeba rtg/ct vyšetření.
S pozdravem Filip Georges
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Tak jeden implantát (operace, díly, korunka) do předního úseku v nejlepší kvalitě- celokeramika děláme od 18000 Kč, ale pokud by to bylo složitější- ztráta kosti atd.- může to být i o polovinu dražší. Děláme několik tisíc implantátů ročně a tak máme lepší ceny od dodavatelů, i v zubech je věrtší výrobce zvýhodněn...

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   15 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí