Cena zubních implantátů + můstek

Cena zubních implantátů + můstek

anonym  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den ,měla bych zájem o implantátyna horní čelist +můstek ,zbylí zuby přední dva ,špičák ,stoličky dvě ,zprava žádné zuby , chtěla bych se informovat o ceně ,děkuji za odpověd lučanová libuše
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Jeden implantât s korunkou stojí cca 18-22000 Kč za kompletní péči. Kolik jich bude potřeba takto těžko soudit- záleží na jejich stavu. Takový průměr ošetření celé čelisti můstky je asi 100 tis. Kč- takto nelze přesněji, snad jsem Vás aspoň trochu pomohl.
Evas  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Jste spadl na hlavu? Ty ceny vymýšlí kdo? Říká vám něco zdravotní pojištění?
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

k ošetření čelisti, tak jak ji popisujete by mělo stačit použít vpravo 3x implantát a šestičlenný můstek, vlevo 3x implantát s jednotlivými korunkami. Cena jednoho implantátu je 13 000 Kč, korunka na implantát v celokeramice stojí 12 000 Kč. Celkem byste potřebovala tedy 6x implantát, šestičelnný můstek a 3x jednotlivou korunku. Celková cena ošetření se tak bude pohybovat mezi 150 - 200 tisíci korunami, v případě použití celkoramických korunek.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobry den,
zavádíme švýcarské zubní implantáty od 20tis. Kč. Počet je odvislý od mnoha faktorů ale minimálně jsou třeba 4 implantáty na celou čelist. Individuální plán je samozřejmě možné stanovit až po komplexním vstupním vyšetření.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí