Je celková zubní náhrada nejlepší řešení?

Je celková zubní náhrada nejlepší řešení?

A1ndy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu. Zubařka mi navrhuje na horním patře vytrhnout všechny zuby a dát celkovou zubní náhradu. Na dolním patře zanechat tři zuby na které dát korunku a zubní nahradu denflex nebo jak se jmenuje, která se za zuby uchytí. Chtěla jsem Vás poprosit o radu, zda je tohle nejlepší řešení než si nechám zuby vytrhout. Přikládám i rentgenový snímek a děkuj Vám velice za odpověď. Přeji krásný den Andrea
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, dle shlédnutého RTG si dovoluji vyjádřit svůj názor. S postupem na horní čelisti bych se ztotožnil, u dolní čelisti se domnívám, že by bylo možné ponechat zubí více a náhradu řešit za pomoci můstků a implantátů. Samozřejmě by záleželo na detailnějším vyšetření a klinické prohlídce, v tomto svém soudu vycházím jen z RTG.

S pozdravem MUDr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX


A1ndy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Velice Vam dekuji za odpoved, preji pekny den. Andrea

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí