Konzultace zhotovení zubního implantátu - Brno

Konzultace zhotovení zubního implantátu - Brno

Monie  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobry den, mam v planu v nejblizsi dobe si nechat zhotovit implantat, zub ctyrka nahore. Zajima mne, kam se mohu v Brne obednat, zatim pouze ke konzultaci, vseho tykajici se implantatu. Abych mohla porovnat a vybrat, kde si implantat necham zhotovit.
Velmi dekuji.
Diobe Dental Clinic  |  Basic member  |  Brno
  • 27 odpovědí
Dobrý den,

naše pracoviště se specializuje na ošetření zubními implantáty. Na konzultaci se můžete objednat telefonicky na naší recepci - XXXXXXXXXXX nebo XXXXXXXXXXX
Konzultace zabere 30-45 min, stojí 600,-
Většinou je nutné zhotovit i rentgen (pokud nemáte aktuální), který stojí 350,- až 500,- (záleží, zda dostačuje běžný rtg snímek nebo bude potřeba udělat 3D rentgen)
Objednací termíny ke konzultaci máme cca do týdne

S pozdravem
MUDr. Tomáš Čáslava
Diobe dental clinic, Brno
Dental Office H33  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, za náš tým Dental Office můžeme doporučit spolupracující kliniku Modec XXXXXXXXXXXX, která sídlí v Brně a kde působí skvělý doktor Kamil Beneš, který Vás už jen při konzultaci zajisté potěší svým citlivým a lidským přístupem.

Přejeme hezký den
tým Dental Office

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   15 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí