Korunky na splátky

Korunky na splátky

madmazel  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den , mohla bych se zeptat? Potřebovala bych zubní korunky na všechny zuby , nemam sklovinu a mam rychlou kazivost. Mohla bych u vás výkon zaplatit splátkami? děkuji . Olachová Z Prahy
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý večer,

na většině renomovaných klinik to možné je. Naše klinika nabízí tuto možnost v kooperaci se společností Home Credit a v rámci této spolupráce dokážeme nabídnout velmi příjemné financování s minimálním navýšením. Pokud byste o tento program na naší klinice měla zájem, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených číslech.

S pozdravem MUDr. Jan Chvojka

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Hlavně vyberte špučkového zubaře ať to vydrží desítky let a ne obvyklých cca 10. Splátky jsou možné přes banky. Třeba program s Komerční bankou umožňuje 0% úrok- neplaťte zbytečně moc bance, domluvte se na rozumné ceně s lékařem s úhradou pojišťoven.
MDDr. Ben Rakušan  |  Basic member  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Hlavne jestli vsechni jsou zdravy. Mozna ani nepotrebujete na vsechni korunky. Musite byt jisty, probrat hygienu a dietu, a pak planovat velkou protetickou prace. ;)

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí