Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nejlepší implantát na přední zub - Zubní implantáty - Diskuze

Nejlepší implantát na přední zub

Nejlepší implantát na přední zub

Tony  |  návštěvník
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat od jakého výrobce by byla vhodná náhrada na přední zub 11?
Nabízejí se mi výrobky značek Lasak bioniq, Straumann, Alpha bio?

Děkuji za informaci a s pozdravem

Antonín.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

pokud chcete to nejlepší, tak bych si z této sestavy vybrala implantát Straumann

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
POkud neni v Nabidce Nobel - Active nebo Replace zvolil bych Strauman. Stepan Gala
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Je to úplně jedno. Důležité je, aby implantát byl subkrestální (pod kost), nebo maximálně v rovině kosti, aby neprosvítal dásní. Všechny firmy mají takové řady, které prosvítávají i které ne. tedy nezáleží na značce ale na typu!!! A hlavně na přesném uložení, drobná chybička (zlomek milimetru) a je pěkný malér, doživotní. vybírejte lékaře a ne šroub, ty jsou podobné ze stejného materiálu a liší se jen marketing.Třeba klasický Straumann prosvítá hodně a je zcela nevhodný pro tuto indikaci...No ale v Praze se prodává nejdráže (z historických důvodů), tak Vám ho asi budou "tlačit"...
Avon  |  návštěvník  |  Nitra
  • 2 odpovědí
Dobrý deň, prosila by som vás o názor. Môjmu 18 roč. synovi zaviedli dva implantáty na predné horné jednotky (vybité úrazom) značky "Alfa bio" Izrael. O akú značku sa jedná som zistila až po zákroku od lekára. Bola som dosť znepokojená touto značkou keď som následne zistila, že nie je z čistého titánu a časom oslabuje kosť navôkol. Akú má životnosť pri maximálnej hygiene? A nespôsobuje nejaké problémy? Ďakujem.
Avon  |  návštěvník  |  Nitra
  • 2 odpovědí
Gfxbjgrnmgfdr
VeraJir  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Zdravím, zkuste podívat sem: https://all-on-4-implantaty.cz/#all-on-4 jeden můj známý si nechával dělat celé zubní implantáty a byl dost spokojený s výsledkem. Záleží však individuálně i na tom, kolik do toho plánujete zainvestovat.
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
Plně se připojuji k odpovědi pana docenta MUDr.Šmuclera CSc. - značka výrobce není rozhodující.
Důležité je provedení operace, vhodné posouzení a příprava kosti. Výběr průměru implantátu
a hlubší fixace. Také zkušenosti laboranta. Je třeba esteticky zhotovit identický zub -jako okolní,
nesmí se vizuálně lišit.
S pozdravem MUDr.Kotek Zdeněk, Zubní ambulance Kobylí

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí