Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zbytky zubů-cena opravy pod narkózou - Zubní implantáty - Diskuze

Zbytky zubů-cena opravy pod narkózou

Zbytky zubů-cena opravy pod narkózou

Paja  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 Like
Dobrý den.Jsem z Lovosic okr,Litoměřice.V puse už nemám žádné zuby,jen zbytky s kořeny.Mám panický strach ze zubaře,ale už s tím musím něco dělat.Skoro nemohu normálně jíst.Nejraději bych operaci pod narkozou.Kolik takovi zakrok přibližně stojí?A kde by ho v okolí udělali?Děkuji za odpověd'
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobry den, diky za Vas dotaz.Extrakce pod narkozou jak uvadite nase stomatologicke centrum bez problemu poskytuje.Mnohocetne extrakce provadime nejcasteji v analgosedaci coz je navozeny pocit spanku.Doporucuji vstupni konzultaci s komplexnim vysetrenim a vse vysvetlim podrobne.Cena sedace je 3500,- / hod. S pozdravem Dr.Vana A. XXXXXXXXXXXXXXX
rudla112  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý jden chci se poptat jestli se to dela aj na splatky dekuji a jestli se to dela pobliz nachoda
korado123  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
nemam skoro zadne zuby same ulomky spodni patro asi 7 zubu kolik by to stalo a hradi neco i pojistovna dekuji
Robert  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den.chtel bych se uvas objednat ale kdyz je ten koronavirus tak nevím jestli to jde .trpím us dva mnesice na zubi a chtel bych také pod narkozu pokavad jeto tedy možné vse si uhradil sam dekuji za odpoved a kde vas najdu kde sídliště
Adel  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den vy opravujeme zuby v Praze děkuji za odpověď
Iva  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Kolik stojí kompletní vyčištění zbytku zubů pod narkózou plus udělat náhrady.dekuji
Silvia  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den ctěla bych se zeptat mam od mala křivi zuby přednych zubu stidym se za ně nemužu se ani usmat kolik by stala operace přednich zubu a jesli by to šlo děkuji za odpověd
Marek  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den měl bych dotaz šlo by vytrhnou zuby pod narkózou mám panicky strach ze zubaře je mi 23 let a nemůžu skoro ani jíst a spát .předem děkuji za odpověď 603517483.
Lucie  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den měla bych zájem o narkozou opravu zubů

Reakce na Lucie

Betty  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám paradentozu + hodně zkaženè zuby mám panickou hrůzu ze zubaře už se nemohu ani najíst a o bolesti ani nemluvím v puse mám celkem 20 zubů kolik by mě stálo vytrhání a náhrada zda to jde i na splátky děkuji jsem z Roudnice nad Labem tel. 720732223

Reakce na Betty

Misa suszekova  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 17 odpovědí
Taky bych chtěla vědět zda jde na spratky
lukas buš  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den pochazim s ostravy mam problem s jednim prednim zubem na nem mam kaz chybi mi trojka nahore mam tam jeste asi koren v zadni casti ust mi padaji kousky zubu chtel bych stim neco delat ale mam panickou hruzu ze zubare chtel bych se informovat na kolik penez by vysla tato lecba s pomoci narkozi predem dekuji za brzkou odpoved.
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Celkový terapeutický a cenový plán lze zhotovit jen na základě vyšetření všech zubů a zhodnocení rentgenu. Cena konzultace je 950,- Kč. Na naší klinice provádíme ošetření v narkóze nebo v analgosedaci. Osobně doporučuju analgosedaci tzv. umělý spánek, který méně zatíží organiymus než celková narkóza. V Případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte naší ambulanci přes recepci tel.XXXXXXXXXXX-8

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Dr.Andrea Král
Klinika GHC Praha
dagmar.sv  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, rada bych se zeptala na pribliznou cenu, kdyz bych si chtela nechat opravit ctyri predni horni zuby.. Docela dost me to trapi, jelikoz mi je 20 let a vsude za to chteji desitky tisic.. Predem dekuji za odpoved..
marie  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám také takový problém. Chtěla bych si dát zuby opravit a konečně mít klid. Nejdříve si ujasnit kolik si na to připravit peněz.
Když už bych zákrok podstoupila, nechala bych si určitě implantáty. Mám na dolní straně na obouch stoličky nepoužitelné. Na jedné úplná výplň, už to také není na dlouho, a druhá strna jen kořeny, u horníh zubů je to o něco lepší, a přední mám docela ucházející, proto by mi nikdo netipoval, že mám problémy se zuby. Je to dědičné oba mý sourozenci jsou na tom podobně.Stydím se za své zuby, ale neměla jsem dostatek financí na opravu zubů, taky to k tomu přispělo. Nyní by to už nějak šlo i kdybych si měla vzít tu půjčku.Chtěla bych poradit, kam jít a co začít dělat dále. Děkuji předem za odpověď.
Dental Office H33  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, první radou by mělo být pouze: déle neodkládat. Pacienti přícházejí často až chvíli po dvanácté, kdy často trháme něco, co by bývalo šlo ještě nedávno snadno zachránit. Často pro zachování zubu, a mluvím o kvalitním řešení, stačí pouze zachovalý kořen. Pokud ale kaz přejde i na kořenovou čast zubu, tak to většinou končí vytržením.
U vás se začne celkovým plánem ošetření, kdy se zjistí, co je rozumné nechat a co dát pryč a nahradit.
Pro představu nahrazení jednoho zubu implantátem znamenájící implantát, korunku s abutmentem stojí dle typu a systému 25 až 35 tisíc. Některé procesy spojené se zkaženými zuby či ''parodentózou'' vedou k úbytku kosti, což si může vyžádat augmentaci kosti, dále prodražující celé ošetření. Další důvod neotálet příliš dlouho.
Zmíněná dědičnost se zcela vyloučit nedá. Většinou ale pak při vyšetření nacházíme konkrétní nedostatky v péči o zuby, které mají mnohem větší vliv na kazivost či onemocnění dásní.
Na vašem místě bych si vybral zubní kliniku nebo dvě, kam bych zašel na vyšetření a vypracování léčebného plánu. Pokud budete mít zájem o ošetření v sedaci a jste celkově zdravá neměl by s ní být problém. Je třeba mít vyšetření od vašeho obvodního lékaře. Cana sedace se pohybuje v závislosti na délce výkonu, u nás např. 6000Kč za hodinu.
S pozdravem MUDr. Jiří Tritthart
Karol  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, můj přítel nechodí k zubaři,nemůžu ho tam za žádnou cenu dostat,už se mu ulomily 2 zuby vepředu(dvojka a špičák) a ty ostatní přední jsou taky dost zkažené...a to je mu teprv 22 let!Chci se zeptat,jestli je možné všechny tyto přední zuby opravit najednou pod narkozou, na kolik by to celé vyšlo a jestli to dělají někde v Plzn. Děkuji
Mishell155  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
No pokud on sám to nechce řešit, tak s tím nic neuděláš.... Mam podobný problém... A už to padá do stadia že mu ani nevoní z pusy. O zuby se vůbec nestará... Štve mě to... Říkala jsem mu to... Ale pochybuji, že by to změnil...
eliska  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
dobry den chtela bych se informovat zuby mam pokazeny uz od tehotenstvy a uz je tomu dobrych 4 let neco by se tam zachranit dalo ale 6zubu tam na vytrhani urcite je protoze tam mam jenom korene co by ma to to stalo financne a hlavne pod narkozou protoze ty kazy mam aj stoho duvodu ze uz ako mala mam panicky strach ze zubare strasne se bojim tak proto bych to chtela pod narkozou dekuji a kolik takove osetreni asi cca trva jestli si musim polezat v nemocnici tyden nebo vice protoze do prahy je to pro me docela daleko ale za ten usmev to pro me stoji a uz se fakt za to stidim dekuji za rychklou odpoved
mimi.bom  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den, mam dotaz, mam dva zuby ve kterych sem mela plombu a ta mi vypadla a zuby se zlomily, takze tam mam jen pulky zubu, jenze mi tim zubem prorostla dasen, tak se chci zeptat kolik by byla cena za vytrhnuti tech dvou zubu pod narkozou? silene se bojim zubare.. Predem dekuji za odpoved
Petr  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Dnes se mi po vyčištění zubů odštípla čast skloviny u předních horních zubů, také pociťuju, že ostatní zuby asi nejsou v pořádku, u zubaře sem po pravdě nebyl dlouho a mám z toho strach. Chtěl sem se zeptat v jaký ceně se muže rozsáhlá oprava zubů pohybovat a jak je nákladně vybělení, popřípadě jaký přípravky mám používat. Děkuji za odpověď
DENT MEDICO - zubní klinika  |  Basic member  |  Praha
  • 15 odpovědí
Dobrý den,
cena se odvíjí od výkonu, kterým by se řešil Váš problém. Někdy stačí zub pouze zaleštit, zbrousit, dostavit, pokud je poškození rozsáhlejší řeší se fasetou či korunkou. Ve Vašem případě je opravdu nezbytné se dostavit k lékaři osobně, aby zjistil stav chrupu, je možné, že máte oslabenou zubní sklovinu i u ostatních zubů, proto je na místě proti tomu začít bojovat. Přesnou cenu Vám bude schopen říct až lékař v ordinaci. Strach z lékaře v dnešní době mít nemusíte, veškeré ošetření je provedeno v lokální anestezii, takže nic necítíte. Co se týče ceny za bělení pohybuje se dle druhu, existuje bělení domácí či ordinační. Domácí se pohybuje kolem 2 000 Kč na jednu čelist včetně všeho příslušenství. Ordinační bělení metodou ZOOM 8 900 Kč. Co se týče bělících doplňkových přípravků, existují bělící pasty, u kterých je však nutné podotknout, že se doporučují používat v období mezi jednotlivými běleními, mají totiž minimální bělící účinky. Než byste se pouštěl do bělení zubů poraďte se s lékařem, ne všechny zuby se dají bělit a během bělení je potřeba posilovat ústní sklovinu správnými dnetálními přípravky. Ve Vašem případě bych rozhodně počkala až po vyřešení problému, který uvádíte výše.
Pokud budete chtít, můžete se k nám objednat na vstupní prohlídku zdarma a vybrat s lékařem nejvhodnější postup Vaší léčby.
S pozdravem

DENT MEDICO s.r.o.

Reakce na DENT MEDICO - zubní klinika

Josinka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Do ty den mám zájem o přední chhrup pod narkózou , prosím cenu ,děkuji Fuentes 
Nikoletka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den asi 8let jsem nebyla u zubare protoze name vytahla zelezny prst kdy me vrtala a tak mam panickou hruzu mam problem je mi 19let a stve me ze se nemuzu ani usmat tendle rok jse zacla chodit k zubari dava mi inekce ale me to stejne boli mam kazy u krcku par jinych problemu mi opravil ale jeste mi chybi jeden predia ten je nejhorsi prosim poratte mi kam se mam objednat bydlim v Prae 5 a kolik me to bude stat dekuji
Alzbeta  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobry den,,. uz dlouho hledam, kde se to delaji, chtela bych se zeptat, a zaroven i obednat co nejdrive na zubni narkozu, dekuji moc za odpoved

Karel V  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
já jsem absovloval zákrok - zubní implantáty (dělali mi 3) a byl jsem v analgosedaci. Musím říct, je to docela zažitek :-) Nicméně jsem trpěl stejným strachem jako Vy. Velmi jsem ocenil, že jsem asi týden před samotným zákrokem byl nakonzultaci i s lékařem, který mne uspával.
Platil jsem kolem asi 8000.Musím říct, že úroveň byla skutečně jiná, než když jsem byl v nemocnici.
Kéž bby tak perfektně fungovaly i státní institutce.
:-)
maslo  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
chtela bych se zeptat kolik se plati za jeden
Alzbeta  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
prosim mam velky problem ze zubami, prosim o nakej kontak na nakeho zubni lekare, co dela zubu pod narkozou, mam to opravdu osklive a bolestive.
Bydlim cv a taky nikde nechteji brat nake nove pacienty a ted mam takovy strach a proto i chci umelej spanek.. dekuji  dekuji moc
maslo  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik by stalo oprava dvou zubu dekuji
jancaxx  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat,kolik by mě stál implantát na jeden zub.
Děkuji,Jana K.
anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 9 odpovědí
Dobrý den,

cena za implantát a korunku se pohybuje od 25 000 - 35 000,- Kč.

S pozdravem

MUDr. Petr Tománek
lenas  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí




Dobrý den.Prosím mám fobii ze zubních lékařů.Taky se to značně projevilo na mém > chrupu.Je mi 47 let,nemůžu se ani usmát,stydím se,můj chrup je hodně > poškozený.Mám opravdu hodně velký strach,který se nedá překonat,je problém i s > vyšeření chrupu,tak bych se chtěla zeptat zda je možné v anestezii chrup vytrhat > a nasadit takzvanou zubní náhradu.Dočetla jsem se na Vašich stránkách o > snímatelných zubních náhradách deflox.Chtěla bych informaci zda zákrok a tyto > zubní náhrady hradi VZP.Pokud ne tak na kolik by celkové vyšetření,plná > anestezie a zubní náhrady deflox horní i spodní čelisti vyšla a zda by bylo > možno na splátky a v jakých částkách.Chtěla bych se hezky usmát,bez nějaké > kontroly nad sebou,že mám vážně poškozený chrup.Jsem z Moravskoslezského kraje.Děkuji
kominik :)
kominik :)  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den! mam komplet zkazeny zuby, podtrebuju vedet,zdali na vsasi klinice mi pomohou, a take za jakou cenu? uporace narkoza a pobyt, dalsi moje otazka je ohl.protezi,cena od do! uz nevzladam bolosti,prasky nezabiraji, muj chrup je jako po 3svet valce,dostavem krece ard, dekuju za vasi rychlou odpoved!!! Tonda
Andy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den mám problém ze zuby už od malička k zubaři jsem někdy chodil i 2 týdně asi měsíc v kuse zubařka se na mě vyřádila tak že jsem potom už přestal chodit a to byla chyba teď mám polámané všechny zadní zuby nahoře i dole v některých mám díry a některé mi chybí až po špičák a není to docela příjemné a stydím se za ně ve 22 to není moc pěkné chtěl bych se zeptat na nejlevnější řešení děkuji
drogba  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den prosim vas muzete my nekdo poradit. potreboval bych okolo ostravy zakrok pod narkozou mam panickou hruzu a uz to musim podstoupi dekuji mockrat za odpovet.
PV  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den pane doktore,
mám podobný dotaz jako předchůdce v roce 2009 a byl bych rád, kdyby jste mi odpověděl. Již několik let můj otec nebyl u zubního lékaře. V ústech už nemá téměř žádný zub, jsou tam jen kořenové zůstatky a tak bych byl rád, kdyby konečně začal se svým chrupem .. nechrupem něco dělat. Je v důchodovém věku a má samozřejmě problémy s rozmělněním potravy. Mohu se zaptat zda zákroky pod narkózou nebo vyvoláním umělého spánku ještě provádíte a kolik taková operace stojí?? děkuji za odpověď
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobry den,
diky za Vas dotaz.
Samozrejme provadime tento typ vykonu tzn. extrakce korenu v analgosedaci. Zejmena pokud je pacient bazlivy.
Potrebujeme vstupni vysetreni a rtg snimek s podrobnym planem.
Cena 1 hodiny sedace stoji 4 tis. Kč.
Dale zalezi kolik korenu a jak komplikove extrakce to budou.
S pozdravem Dr.A.Váňa
XXXXXXXXXXXXXXX
ivetusha
ivetusha  |  návštěvník  |  Tennessee
  • 1 odpovědí
dobrý den, před rokem jsem si nechala udělat přední dva zuby keramické, můj zubař mi je nasadil na mé vlastní zuby, které zbrousil do špiček.Sliboval mi, že pouze kladivem kdyby mě někdo bouchl, by mě mohly upadnout, z čehož sem pochopila, že by to mělo být už napořád.Bohužel pár měsíců poté se mi zuby z ničeho nic uvolnily a musela sem jít k zubaři tady ve státech, kde momentálně jsem, který mi je znovu za šílené peníze přilepil, ale s tím, že to je jen dočasné a potřebuju zákrok kdy mi je nasadí na nějaké čepy, protože ty mé vlastní kousky zubů, na kterých mi ty keramické držely se rozpadávají.Chtěla bych se zeptat kolik takový zákrok stojí a jak to zhruba probíhá (jednalo by se o dva přední vrchní zuby). Za pár měsíců se vracím zpět do ČR a první co chci, tak jít si to nechat zpravit, ať už konečně můžu jíst jako normální člověk a ne žít každý den ve strachu kdy mě zuby upadnou.Děkuji velmi pěkně za odpověď!
MUDr. Jan Stuchlík  |  návštěvník  |  Praha
  • 19 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz.
Lze předpokládat, že bude potřeba ošetřit kořenové kanálky, do obou zubů zavést tzv. sklokompozitní čepy, aby se do budoucna nemohly zuby odlomit a provést dostavbu zubu. Následně zuby napreparovat a otisknout na celokeramické korunky. Po dobu jejich výroby (cca 5 dní) budete mít na zubech hezké provizorní pryskyřičné korunky, bez zubů tedy nebudete ani chvíli.
Celé ošetření lze realizovat podle situace ve 2 - 3 návštěvách.
Celková odhadovaná cena tohoto ošetření činí u nás zhruba 25 000,- Kč.
Přesný rozpočet vystavíme při první návštěvě, je možné, že cena se pohne směrem dolů, rozhodně nepřekročí uvedenou hranici.

S přáním hezkého dne,
MUDr. Jan Stuchlík

iveta  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den kdybych si ctela dat nove zuby na pevno kolik by mneto stalo po porodu semi polamali a mam je hnile ale bojim se a chtela bych spat dekuji dekuji iveta 
zuzanka123  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Dobry den je mi 21 let a chtěla jsem se zeptat jestli se daji spravit všechny zuby pod narkozou mam Panickou Hruzu ze zubaře uz od 3let trpim bolesti mam vsechny zuby znicene jeden od druhyho se mi kazi 2mne malem chytl zanet o kostnice mam to rodove po otci a chtela jsem se jeste zeptat kdys mam zuby uznane v karte jako Nemoc jestli budu vše platit děkuji za vasi odpoved mockrat
zuzanka123  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
jeste k tomu mimu prispěvku kdys mne malem chytl zanet o kostnice tak se mi nabrala brada hnisem okamzite sem letela do Ostravy na Fifejdy a tam mi ten hnis odstranily mam strach ze se mi to bjevy znova a proto chci uz stim neco konečně dělat jelikoz sem mlada a stydim se usmat..děkují za vasi odpoved zuzka
MARTINA 1  |  návštěvník  |  Jižní Holandsko
  • 1 odpovědí
dobry den pane doktore chci se zeptat chtela bych udelat horni protezu na pevno vsechny horni zuby jsem nechala vytrhat takze zdrejmne budu potrebovat 4 horni implantaty aby me proteza drzela na pevno za jakou nejnizi cenu se to da udelat ziji v zahranici a pojisteni v cechach uz nemam ctela bych spocitat celkovou castku ze vsim vsudy dekuji rybova
Dentální klinika Jan Stuchlík  |  Basic member  |  Praha
  • 15 odpovědí
Vážená paní Rybová,

děkujeme za Váš dotaz.

Cenu ošetření ovlivňuje to, zda bude nebo nebude potřeba doplnit případný chybějící objem kosti.

Řešení "napevno" v horní čelisti musí být pro dlouhodobý výsledek zakotveno minimálně na 6 implantátech.

Na 4 implantátech lze udělat snímatelnou náhradu kotvenou na třmenu, jedná se tedy o snímatelnou náhradu, která ale při mluvení i při jídle drží naprosto spolehlivě. Jedná se o nejekonomičtější variantu pro implantologické řešení v bezzubé horní čelisti.

Pokud bude situace optimální, počítejte s celkovou cenou pro výše uvedené řešení na 4 implantátech (veškeré úkony spojené s implantací + náhrada) - 80 000,- Kč.

V případě potřeby doplnění kosti počítejte s investicí dalších cca 7.000,- Kč.

Řešení "napevno" na 6 implantátech začíná na ceně 120 000,- Kč.

Přesnou cenovou kalkulaci jsem schopen vystavit až na základě klinického a 3D - rentgenového vyšetření.

V případě jakýchkoliv dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne,
Jan Stuchlík
lukas23  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobry den, mam take takovy problem, je mi 25, a bohuzel leky na astma a sporty se na mem chrupu dosti podepsaly, z hokeje mam vyrazeny predni horni zub a dva jsou zrale na vyjmuti... Nemam problem s bolesti zubu, ale jako malemu mi kuli rovnatkam trhaly zuby a od te doby mam problem vlezt do ordinace. Nepotrebuji hned inplantat i kdyz by to bylo asi nejlepsi.. Zajima me jestli lze odstranit a opravit zuby bud v umelem spanku, nebo narkoze a na kolik by to asi tak vyslo. Jsem z Havlickova Brodu. dekuji Klement
lenka sa  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
dobry den mam stejnej problem předni zuby už nemam skoro žadne a nove zuby jsou strašne drahy jsem sama sc malim ditetem tak takove velke penze si nemužu dovolit..při mem přimu je nejakej zubař kde se venuje socialne slabim rodinam???? dekuji
chachar 2904  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den mam hrozně velký strach ze zubaře chci se zeptat jest ly je možnost na Liberecku se nechat uspat a nechat si opravit nějaké zuby a kolik by to asi stalo předem děkuji za odpovět
Tom  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,
je mi 17 let, uz od malička trapim se zubama, driv jsem to tolik nevnimal ,ale postupem casu meho dospivani se nad tim denne trapim, zacinam se bat chodit k zubari, denne se trapim nad tim, ze se nemuzu poradne usmat ve spolecnsti, kazdy den ted hledam reseni , ktery by vyresilo me denodenní trapeni a az ted jsem zjistil, ze lze provest zubni " operaci " pod narkozou . Chtel bych si u vas nechat spravit zuby ,nechal bych si u vas nechat udelat cca 5 zubu. Uz chci zacit normalni zit s tim ,ze nebudu muset kazdy den myslet na to ,kdy budu muset k zubari .Takze bych se chtel zeptat ,zda v mem pripade nezletilosti hradi neco VZP a kdy by bylo mozne se dostavit k vam na vysetreni ? Predem moc dekuju za odpoved važeny Pane Doktore
Standa  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den ,
mám panickou hrůzu ze zubaře!!!
Již asi 8 let jsem u něj nebyl a myslím že odvahu k tomu asi nenajdu , nedávno mi kamarád řekl o analgosedaci tak bych se chtěl zeptat kolik tato procedura stojí ? Jednalo by se o extrakci jedné osmičky (ze které mi zbývá tak půlka zbytek se vylomil a už se nemůžu ani pořádně najíst) a potom asi vrtání pár zkažených zubů cca pěti. A take by mě zajímalo zda tento zákrok někdo provádí v Jižních čechách popř v Plzni nebo Příbrami??? Předem moc děkuji za odpověď
Standa  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den ,
mám panickou hrůzu ze zubaře!!!
Již asi 8 let jsem u něj nebyl a myslím že odvahu k tomu asi nenajdu , nedávno mi kamarád řekl o analgosedaci tak bych se chtěl zeptat kolik tato procedura stojí ? Jednalo by se o extrakci jedné osmičky (ze které mi zbývá tak půlka zbytek se vylomil a už se nemůžu ani pořádně najíst) a potom asi vrtání pár zkažených zubů cca pěti. A take by mě zajímalo zda tento zákrok někdo provádí v Jižních čechách popř v Plzni nebo Příbrami??? Předem moc děkuji za odpověď
Robo  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Jak jste dopadla mam stejny problem
VeraJir  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Nedávno jsem měl opravdu nepříjemný zákrok a skoro týden jsem nemohl normálně fungovat, našel jsem také pár rad tady: https://all-on-4-implantaty.cz/znicene-zuby/ kdyby to někomu ještě pomohlo.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí