Reálná cena za zubní implantáty?

Reálná cena za zubní implantáty?

Laura1011  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, jsem 4 dny po zavedení třech titanových čepu 3x Bone Level Implant D 4.8mm RC, SLActive® 8mm, Roxolid® Loxim™ + mi dal MuDr 3x kostní štěpy. Za to vše jsem platila 58600,- k tomu mi pan doktor sdělil, že ještě budu platit dalších +- 90000 za tři implantáty značky Straumann.
Nemám se koho zeptat, proto se omlouvám, že otravuji Vás, ale je to cena reálná a nebo mě pan doktor natáhl? Podotýkam, že ordinace je na Moravě a né v Praze!
Děkuji Vám za odpivěď!
Laura
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, cena je vždy o vztahu mezi pacientem a lékařem. Do ceny se promítá nejen cena implantátu, ale i vybavení ordinace, zkušenosti lékaře apod. Co se týče implantátů Straumann, pokud jde o cenu za komplet implantát a keramickou korunku, tak je cena odpovídající, naše klinika je nabízí v kompletu za 32 000 Kč, cena samotného implantátu je pak 20 000 Kč

S pozdravem Dr. Alex Bilous

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Výběr lékaře je vaším uvážením a ceny lze srovnat na internetu. Zavedení implantátu u nás stojí 10-12000 za kus podle situace, u implantátů Straumann (málokdo je chce kvůli zbytečně vysoké ceně) cca 15-18000 Kč za implantát. Ceny, jaké uvádíte jsem slyšel i v Praze, někdo má dokonce vyšší. Je to na Vás. My zavádíme řádově tisíce implantátů ročně a myslíme si, že vysoká zkušenost nese dobré výsledky i když třeba máme za implantát méně peněz...
Laura1011  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji Vám, za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí