Rozdíl mezi švédským a českým zubním implantátem

Rozdíl mezi švédským a českým zubním implantátem

Markéta  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Ráda bych věděla, jaký je rozdíl mezi švédským a českým zubním implantátem, pro a proti...? Pro který bych se měla rozhodnout? Děkuji za odpověď.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý dne, myslíte v obecné rovině, případně máte na mysli konkrétní značky? Obecně rozdíl nemusí být vůbec žádný, záleží na výrobci a značce implantátů.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Klíčový je stomatolog- jak navrhne ošetření, jak ho provede. Rozdíly mezi implantáty jsou vesměs z pohledu naděje na úspěch zanedbatelné. My nejvíce používáme korejské- jsou na velmi vysoké úrovni (jako jejich elektronika) a levnější, než české, implantát pak není žádný luxus. Ale i u nás si mohou lidé připlatit 8000 Kč za švédský implantát- dělá to tak jeden za dva roky, cizinec....

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   15 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí