Zubní implantát Astra

Zubní implantát Astra

skritek.n1  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,můj zubní lékař mi doporučil zubní implantát od firmy Astra,chtěla bych se zeptat na názor na tyto implantáty a dotaz ohledně zavedení implantátu..navrhl mi implantát zavést hned v den odstranění kořene,zda je tato metoda bezpečná a dále na vyšetření na případnou alergii na zubní implantát..děkuji za odpověd'.S pozdravem Králová
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, implantáty společnosti Astra Tech patří do řady velmi kvalitních implantátů. Zavedení implantátu ihned po odstranění kořene je bezpečné a nevidím v tomto postupu jakoukoliv obtíž.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Karlovy Vary, České Budějovice, Mariánské Lázně
  • 22 odpovědí
  • 16 Likes
Dobrý den, paní Králová,
implantační systém Astra je jedním z mnoha moderních systémů, který je poměrně široce rozšířený.
Zavést implantát ihned po extrakci kořene, pokud jsou pro to vhodné podmínky, možné je. Míru bezpečnosti musí posoudit ten, kdo bude implantát zavádět.
Vyšetření na případnou alergii na zubní implantát se před implantací standardně neprovádí. Alergie na materiály, z nichž jsou implantáty vyrobené, jsou však velmi vzácné. Navíc negativní výsledek testu neznamená vždy, že se reakce na implantát neprojeví.

S pozdravem

Stomatologické oddělení kliniky Asklepion Praha

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   15 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí