Zubní implantát

Zubní implantát

Zuzana Weisskopf  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den, ráda bych se poradila o zubních inmplantátech. Potřebuji dva za spodní šestky. Dostala jsem informace od ceny 52 000,- jeden zub až po 12 000,- s rizikem nekvality.Je někde možnost získat kvalitu na splátky?

děkuji
Mgr.Weisskopf
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Hezký den,
zavádíme prakticky všechny typy implantátů od DENTIS (Korea)- vynikající od 12000 Kč za kus (10000 Kč je-li jich více), přes nejdražší v ČR- Straumann (17 resp. 15000) až po dvoudílné celokeramické ze Švýcarska (to nikdo nenabízí jiný v ČR) od 22000 Kč. 99% chce DENTIS a je s nimi spokojeno, spokojeni jsme i my, tak na ně dáváme 100% záruku. Třeba v Mnichově zavádím DENTIS za 3000 euro. Rád Vám zavedu implantát za tuto a vyšší cenu i v Praze, rozdíl v ceně je totiž ziskem lékaře. Pro kvalitu je ale podstatný um lékaře a jeho zkušenost. my jsme zavedli 22000 implantátů, nejvíce v ČR. "vyhodit" vysokou cenu, abych zaujal, umí každý medik....
Zuzana Weisskopf  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,

děkuji za Vaši reakci.

Hezký den
Zuzana Weisskopf
Zuzana Weisskopf  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,

děkuji za Vaši reakci.

Můžete prosím celkově ohodnotit výplň 6 vlevo i v vpravo.

Hezký den
Zuzana Weisskopf
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den, urcite jsou kliniky ktere Vam nabidnou moznost narocnejsiho osetreni na splaty, jen to stoji trochu googlovani a pokud nenajdete muzete se sama zeptat u spolecnosti jako homecredit ci jinych, ktere v dnesni dobe jiz nabizeji splatky na osetreni, pujci Vam celou castku a pak to splacite jim a lekari muzete uhradit celou cenu. Co se tyka implantatu ani nejlevnejsi ani nejdrazsi neni spravne. Idealni je stred. Nezli KOreu doporucuji sice drazsi ale provereny implantatm na ktery i za 20 let sezenete nahradni dily. POkud spolecnost zkrachuje, ze prestane vyrabet nahradni dily, ci zmeni patent muze se stat, ze mate sroub v kosti, ale korunka na nej nelze udelat. Duveruj, ale proveruj. Toto se bohuzel, bezne u korejskych ""prominte mi rychlokvasek"" stava. Bohuze s panem doc. nemohu souhlasit, nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Na druhou stranu chybi zde oproti ohromujicimu cisli, kolik z nich jeste dnes po x letech funguje, ci je v ustech...................... Zisk lekare je vetsinou stejny, jen je rozdil za kolik ze implantat nakupuje, a rozdil mezi koreou a svedskem, nemeckem, svycarskem muze byti 7 tis. kc a to pak dela rozdil i v cene pro pacienta. I kdyz se jiz najodu kliniky k de prodavaji Koreu za cenu zapadni evropy ......
Zuzana Weisskopf  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,

děkuji za Vaší reakci, jedná se o 6LD 6,7PD.

Můžete prosím zhodnotit vyplnění 6 vlevo a vpravo?

Zuzana Weisskopf

Reakce na Zuzana Weisskopf

MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den, bez rtg ci vysetreni nejsem schopen zhodnotit stav a zodpovedet Vas dotaz. Stepan Gala
Zuzana Weisskopf  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,



děkuji za Vaši reakci. Můžete prosím ohodnotit výplň 6 pravá i levá strana vpravo jsem přišla i o 7, nevím jestli je důležitá i tato výplň

Hezký den
Zuzana Weisskopf
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Korejské implantáty jsou na trhu 10 let, to je docela prověřené. zejména, když evropské firmy také už nevyrábějí, co před 10 lety...Korejské implantáty nepoužívají schválně komplikované a drahé šroubováky, ale nástroje, které jsou kompatibilními s těmi, které koupíte kdekoli na zeměkouli. Tedy korunku udělá kdokoli kdekoli... O kvalitě mluví to, že všechny velké firmy (třeba Strauman) koupily v Koreji tyto firmy a prodávají tyto implantáty, aby se udržely na trhu...Rozdíl v ceně implantátu 7000 Kč, krát třeba šest do čelisti, 42000 Kč. Pro 99% pacientů jasná volba, nic jiného si koupit často nechtějí ale hlavně ani nemohou...Ale jsem zaujatý, ale jak jsem napsal. A mimo ČR, kde šetřím pacienty samozřejmě prodávám DENTIS za cenu Straumannu. Pacient chce výsledek a platí mi za něj, jaké implantáty použiju, je na mně, nejsem dealer Straumanna ale zubař....

Reakce na doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
V necem mate pravdu e nelze nez soihlasit, ale pravda je i ta a tu znam ze sve praxe, kdy chodi pacienti kterym byly zavedeny korejske implantaty (a nyni nemyslim dentis) a nelze na ne sehnat abutmenty, sroubovaky a i taci jako Maillerfer a Octagon, atd. zmenili profil sroubovaku a jen velmi obtizne a zdlouhave se pujcoval ze SRN protoze v CR byl jen 1 kus zbytek...je mi lito ale i toto je realita, i to, ze nektere Korejske firmy krachly a uz na ne nejsou dily, tudiz je nutne aby ekar zvolil system na ktery budou vyrabet dily i za 10-20let aby se nemuselo explantovat. Dal mi neprjde fer prodavat pacentum Strauman ale v puse maji dentis ci jino levnou kopii, ted to nemyslim na konretniho lekare i pracoviste, ale i toto vidam velmi casto...................v tomto pripade radsi volim proverenou znacku s historii 30-50let........
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

naše společnost nabízí jak klasické zubní implantáty, kde je cena implantátu je 13 000 Kč i prémiové implantáty Straumann v ceně 20 000 Kč. K oběma typům implantátů je pak používá celokeramická korunka v ceně 12 000 Kč. Cena celého kompletu je pak 25 000 respektive 32 000 Kč. Nabízíme taktéž možnost hradit platbu za pomocí splátek.

Pro uchycení implantátu je důležitá zejména zkušenost lékaře, ale taktéž kvalita zubního implantátu. Jít pouze po nejnižší ceně je poněkud záludné, s ohledem na to, že v ceně je zohledněno i vybavení ordinace, přiměřený zisk lékaře apod. Na druhou stranu předražené nabídky jsou druhý extrém.

S pozdravem Dr. Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí