Zubní implantát v ČR nebo v Německu?

Zubní implantát v ČR nebo v Německu?

luko  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Prosím o pravdivou radu. Po vytržení zubu bych si chtěla pořídit implantát a mám 2 možnosti. Zařídit si vše u českých lékařů nebo v Německu. Moc prosím o nestranné vyjádření. Děkuji. Vránová
JS LAB - Zubní Laboratoř Jiřího Sedláčka  |  Basic member  |  Brno
  • 7 odpovědí
Myslím, že ode mě byste to mohla brát jako nestranný názor, protože nejsem zubař, ale zubní technik.V kvalitě rozdíl nebude, vždy bude záležet na konkrétním lékaři bez ohledu na národnost. Rozdíl ale bude v ceně, a to dost výrazný.Škoda ale, že o implantátu uvažujete až po vytržení zubu.Tuto informaci už měl mít lékař, který Vám zub trhal, aby prostor po kořenu vytrženého zubu vyplnil speciálním materiálem, který urychlí a usnadní následnou implantaci.
S pozdravem Jiří Sedláček
luko  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověďpanu Sedláčkovi. Lékařka, která zub trhala informaci o mém záměru dát si implantát věděla, ale bohužel implantáty nedělá, tudíž mi pouze sdělila, že mi může někdy pouze doporučit kliniku. To, že se prostor po kořenu zubu něčím plní, což pak usnadňuje vložení implantátu jsem nevěděla, ani mi to nebylo od lékařky sděleno. Ach jo, někteří lékaři asi nejsou zřejmě lékaři jak mají být. V Německu mi bylo nabídnuto-implantát Straumann, zirkonová korunka nejvyšší tvrdosti za 1200 Euro. Ráda bych věděla, zda i za tuto cenu a při stejné kvalitě se v Česku toto pořídí. Děkuji Vránová

Reakce na luko

Studio 32 - soukromá zubní klinika  |  Basic member  |  Praha
  • 10 odpovědí
Dobrý den,
jsem velmi potěšen odpovědí pana Sedláčka. Za své praxe jsem viděl mnoho velmi povedených prací i mnoho velmi nepovedených prací a národnost lékaře, který práci zhotovil, určitě nebyla rozhodující. Při ceně 1200 Eur za implantát s korunkou v německé ordinaci bych byl velmi opatrný, průměrné ceny za kvalitně provedenou práci jsou přinejmenším dvojnásobné. Může se jednat o lacinější kopii implantátu Straumann. Tyto implantáty jsou navíc vhodné pouze pro náhradu některých určitých zubů. Celosvětově nejpoužívanějším systémem jsou výrobky firmy Nobel Biocare (XXXXXXXXXXXXXXXXXXX). Pokud byste měla jakýkoliv další dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem

MUDr. Jiří Škrdlant
vedoucí lékař
XXXXXXXXXXXXXXX
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážená paní Vránová,

švýcarské implantáty Straumann jsou nejčastěji požívaný implantologický systém vysoké kvality v Evropě. Také v České republice jej implantologové mají v nabídce. Na klinice GHC Praha nabízíme zmiňovanou kombinaci Implantát Straumann + Zirconová korunka za 50.500,- Kč. Naše klinika nabízí nadstandardní prostředí, chirurgické sály, možnost hospitalizace a provedení zákroku v analgosedaci. Při nedostatku kosti k umístění implantátu jsou možné techniky vedoucí k navýšení potřebné kosti. Klinika GHC má zázemí i k zákrokům u rizikových pacientů, lůžkové oddělení, jednotku intenzivní péče a odborné lékaře. Pro objednání, bližší informace nebo zodpovězení dalších dotazů jsme Vám kdykoliv rádi k dispozici.

s pozdravem

MUDr. Jana Ugrenovičová
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: XXXXXXXXXXX,8
XXXXXXXXXX


Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí