Zuby na splátky

Zuby na splátky

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobry den cel by som udelat zuby porcelan na splatky kolik by to stalo do hromady a jak treba to zacat vybavovat prosim napiste dakujem pavel.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
v dnešní době není problém podstoupit ošetření na splátky a ty si dle svých možností nastavit. Při ceně zákroku do 30 tisíc korun potřebujete pouze dva doklady totožnosti, při částce vyšší i potvrzení o příjmu. Cena ošetření je závislá na jeho rozsahu a zvolených materiálech, pro stanovení takové kalkulace a léčebného plánu by bylo třeba se dostavit ke konzultaci a klinickému vyšetření, kde by ošetřující lékař vše potřebné vysvětlil a po odsouhlasení postupu a ceny by se provedla kalkulace na možnost splátek.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den, cenu zakroku nelze stanovit bez vysetreni a toho, aby lekar znal rozsah - poctu zubu, ktere chcete nahradit korunkou. Nasledne dle kalkulace na osetreni, muzete oslovit nekterou ze spolecnosti, ktere poskutuji pujcky na zubni osetreni - banky, homecredit, atd. s pozdravem, Stepan Gala

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí