Sonický kartáček – čištění zubů nebylo nikdy snazší

Autor:

Dáváte svým zubům tu nejlepší péči? Dentální hygienistky v DENT MEDICO doporučují zubní kartáček Philips Sonicare! Propojení nejnovějších vědeckých poznatků se současnými potřebami dentální péče pro Vás přináši zubní kartáček Sonicare, který si dokáže poradit s plakem i na těžko dostupných místech. Je šetrnější k zubní sklovině než manuální nebo oscilační zubní kartáčky a tak pomáhá udržet vaše zuby silnější a zdravější.

Jak tato technologie funguje?

Zuby a dásně čistí jemným našleháním zubní pasty a sliny do tekuté pěny bohaté na kyslík. Touto směsí čistí nejenom zuby, ale zároveň se dostává i pod okraj dásní, kde se zubní plak hromadí nejvíce. Jemným masírováním dásní současně stimuluje krevní oběh a zpevňuje dásně.

Zubni kanalky Zubní kartáček Philips Sonicare si můžete pořídit v mnoha variacích: EASYCLEAN – pro jednoduché odstranění zubního plaku, HEALTHYWHITE – pro přirozeně bělejší zuby, FLEXCARE – pro perfektní čištění šité na míru, FLEXCARE+ - pro komplexní péče o zuby a dásně, DIAMONDCLAEN – pro oslnivé výsledky a příjemný pocit z toho nejmodernějšího designu kartáčku, AIRFLOSS – pro pořádnou dávku čistoty, SONICARE FOR KIDS – čištění zubů může být i pro děti zábavou.

Svoji významnou roli při výběru nejvhodnějšího zubního kartáčku Philips Sonicare hraje správná volba hlavice. Stejně tak i samotnéčištění zubů pomocí kartáčku Philips Sonicare má své zásady, s jejichždodržováním je výsledný efekt mnohem intenzivnější. S tím vším Vám mohou pomoci naše zkušené dentální hygienistky, které Vás se zubním kartáčkem Philips Sonicare nejen seznámí, ale pomohou i s jeho výběrem, ukážou jak s jeho pomocí vyzrát na zubní plak a rády zodpoví všechny Vaše otázky.

Těší se na Vás dentální hygienistky DENT MEDICO.

Publikováno: 8.8.2013

Doktor ve Vašem okolí