Zakryjte drobné nedostatky úsměvu s porcelánovými fasetami. A v čem se skrývá krása Lumineers? Nevyžadují žádné obrušování nebo jakékoliv upravování vlastních zubů.

Lumineers je název značky dentálních faset. Jedná se o ultratenké porcelánové fasety, které umožňují skrytí nedostatků zubů. Na Lumineers je unikátní to, že není nutné zuby před aplikací obrušovat. Skutečná barva zubů (například tmavá barva, či zažloutnutí) může skrz tenkou fasetu prosvítat.

Aktualizováno: 25.2.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah

Keramické fazety - Novinky

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Doktor ve Vašem okolí