Evropská oční klinika Lexum Praha
Evropská oční klinika Lexum Praha

Evropská oční klinika Lexum Praha

Evropská oční klinika Lexum Praha

  • 70% do 1 dne
  • zodpovězených
    poptávek
    průměrná
    odpověď
Kontakt

Zeptejte se lékaře

Adresy

Adresa
Antala Staška 1670/80
v areálu polikliniky Budějovická
140 00 Praha
Praha 4
Česká republika

 Praha   
Hodnocení (51)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Evropská oční klinika Lexum Praha a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Evropská oční klinika Lexum Praha již získal/a tato hodnocení

Ráno se vzbudit a zase vidět ostře

 |  Laserová operace očí - ReLEx® smile
tescada  |  15.7.2016   Spokojený/á , Celková cena: 29 800 Kč

Tak jsem nakonec operaci podstoupila pred 2 dny v Praze v oční klinice Lexum, byla jsem na metode Relex Smile a operoval me pan Filipec. Mela jsem na kazdem oku 4 a ctvrt dioptrie. Rano jsem prisla na kliniku, jeste mi udelali nejaky vysetreni a pak uz jsem sla na sal nebo teda pred:-) Nabidli mi ta... Více 

 2 Likes  |   5 Komentářů

Ideální péče

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Registrovaný uživatel  |  8.6.2016   Spokojený/á

Absolutně kladné hodnocení, naprostá profesionaklita jak operatéra, tak celého týmu, naprostá pohoda v personálu, zjevně ideálně fungující tým. Vzorově lidský přístup. Prostě ideální péče.

 1 Like

Veškerý personál je na odborné výši

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Registrovaný uživatel  |  5.1.2016   Spokojený/á

Veškerý personál je na odborné výši a chová se ke klientům, jako by patřili do rodiny.Jsem spokojený a i můj osobní oční lékař hodnotil zákrok jako perfektní.Mazač Jan,Litoměřice.

Perfektní výsledek, vysoká odbornost

 |  Vrozená katarakta (šedý zákal)
Registrovaný uživatel  |  7.12.2015   Spokojený/á

Perfektní výsledek, vysoká odbornost a mimořádně pečlivý a laskavý přístup personálu.

 1 Like

Moje radost, že zase vidím je obrovská

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
kofronka  |  19.6.2015   Spokojený/á , Celková cena: 14 000 Kč

Převelice spokojená s operací šedého zákalu. Moje radost,že zase vidím je tak obrovská,že to nejde vyjádřit,jen slovy díků pro všechny lékaře,sestřičky a celý kolektiv,opravdu jen díky,díky

Atmosféra na klinice, dává pacientům naději

Registrovaný uživatel  |  17.5.2015   Spokojený/á , Celková cena: 30 000 Kč

Od ledna letošního roku se mi velmi zhoršil zrak, takže mi začalo dělat potíže i čtení běžného textu. Po řadě vyšetření, jež prováděl prim. MUDr. Ivan Fišer, Ph.D. na klinice Lexum, mi bylo doporučeno, abych se podrobil operaci oka. Jedná se totiž o degenerativní myopii (vlhká forma), postihující př...edevším centrum ostrého vidění (makula). Pan primář mi doporučil léčbu formou nitrooční injekce do sklivcového prostoru oka. Po třech aplikacích účinné látky Eylea (celkem 30000.- Kč, bez účasti pojišťovny) došlo v mém případě k významnému zlepšení. Rád bych proto touto cestou poděkoval panu primáři Fišerovi a jeho týmu nejen za přesnou a včasnou diagnözu a perfektní provedení operace, ale i za příjemnou atmosféru, která na klinice vládne, a tím pacienty zklidňuje a dává jim novou naději ve zlepšení jejich stavu. PhDr. Zdeněk F., Louny Více 

Bez komplikací a čekání

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Registrovaný uživatel  |  2.5.2015   Spokojený/á , Celková cena: 7 000 Kč

vynikající - bez komplikací a čekání

Vše bylo naprosto profesionální

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Registrovaný uživatel  |  4.3.2015   Spokojený/á

Děkuji srdečně paní prim.MUDr. Elišce Bimdtové za perfektně a profesionálně provedenou operaci šedého zákalu.Také děkuji sálovému personálu za lidský přístup. Vše bylo naprosto profesionální. Děkuji Zbyněk U.

Od 12 let jsem nosila čočky

 |  Laserové operace očí
Registrovaný uživatel  |  2.3.2015   Spokojený/á , Celková cena: 40 000 Kč

Podstoupila jsem laserovou operaci Relex Smile v Lexumu na Budějovické asi před měsícem a naprosto v pořádku. Cca od 12ti jsem nosila čočky a teď už nemusím nic řešit. Na klinice byli příjemní a moje otázky mi zodpověděli, takže můžu jen doporučit.


Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Šance pro Vaše oči

Více o nás

Profil kliniky

Klinika Lexum byla založena v roce 1993. V průběhu svého působení se stala mezinárodně uznávaným centrem refrakční chirurgie.

V roce 2002 byla otevřena pobočka klinika Lexum Ostrava, v roce 2006 zahájila provoz klinika Lexum České Budějovice a v roce 2009 Lexum Brno.

Dalším pracovištěm Lexum je klinika, které se specializuje na ambulantní léčbu šedého zákalu plně hrazenou ze zdravotního pojištění.

Čím je Evropská oční klinika Lexum výjimečná

Možností výběru z kompletního spektra postupů refrakční chirurgie – díky dokonalému přístrojovému vybavení a vysoké kvalifikaci personálu kliniky vám poskytneme široký výběr možností korekce všech refrakčních vad oka – krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu.

Rozsáhlými zkušenostmi – lékařský tým kliniky Lexum tvoří mezinárodně uznávaní odborníci v oboru očního lékařství. Od založení kliniky v roce 1993 provedli lékaři Lexum více než 20 000 laserových zákroků a na 50 000 operací šedého zákalu, glaukomu, transplantací rohovky, rekonstrukčních očních operací, operací sklivce a odchlípené sítnice.

Moderním vybavením – vyšetřovny a operační sály kliniky Lexum jsou vybaveny nejmodernější dostupnou technikou. K laserové léčbě dioptrických vad lékaři Lexum používají excimerový laser LADARVision®4000. Tento systém je vybaven nejdokonalejšími technologiemi, které byly pro refrakční chirurgii dosud vyvinuty – LADARTracker, flying spot a LADARWave. K přesnému stanovení refrakční vady a vhodnosti refrakční operace se používají moderní diagnostické přístroje: topograf, který zobrazuje přesnou mapu rohovky, pachymetr ke zjišťování tloušťky rohovky, refraktometr pro měření objektivní refrakce a zakřivení rohovky. Součástí vyšetření je i pupilometrie, která stanoví šíři zornice.

Podrobností informací o průběhu léčby – chceme, abyste společně s našimi lékaři rozhodovali o volbě nejvhodnějšího postupu, který povede k odstranění vaší oční vady. Proto je naší snahou poskytovat vám podrobné informace o všech možnostech léčby v přehledné, názorné a co nejúplnější formě.

Vysokou kvalitou péče – průběžně vyhodnocujeme naše výsledky, sledujeme světové trendy, zdokonalujeme přístrojové vybavení a postupy s cílem poskytnout vám maximální možnou kvalitu péče.

Světovým uznáním – klinika Lexum je uznávaným mezinárodním školicím centrem a je pravidelně navštěvována zahraničními oftalmology. Lékaři kliniky Lexum přednášejí na světových konferencích a publikují své zkušenosti v renomovaných odborných časopisech. Jsou členy řady odborných společností - American Academy of Ophtalmology, American Society of Cataract and Refractive Surgery, International Ocular Inflammation Society, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Association for Eye Research, European Glaucoma Society atd.

Pracovní doba:

1. patro - refrakční centrum

Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý 8:00 - 18:00
Středa 8:00 - 18:00
Čtvrtek 8:00 - 18:00
Pátek 8:00 - 14:30

2. patro - vitreoretinální centrum

Pondělí 8:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 17:00
Středa 8:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 17:00
Pátek 8:00 - 14:30

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Oční lékařství Info Ceny od*
Laserové operace očí
   Laserová operace očí - LASIK cena je uvedena za jedno... od 8 900 Kč
   Laserová operace očí metodou femtoLASIK cena je uvedena za jedno... od 8 900 Kč
Léčba šilhání (strabismu) od 25 000 Kč
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace) Standardní léčba šedého...
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček od 10 000 Kč
   Operace horních víček od 10 000 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.