8tt bez plodu - je ještě šance

8tt bez plodu - je ještě šance

Michaella81  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat. Dnes jsem byla u lékaře na kontrole.. dle utz 8tt,
Jenže ta bublinka je prázdná. dr. si myslí,že z toho už nic nebude,ale chtěla jsem se zeptat,jestli ten obal může růst i bez plodu.za 14 dní vyrostl o 1 cm. Přemluvila jsem lékaře ať se zákrokem ještě počká jestli se náhodou ještě neukáže. Prosím může růst obal bez miminka??? Je ještě šance,že se mimi ukáže?? Třeba na nějakém ''lepším'' ultrazvuku by vidět bylo???
Děkuji za odpověď Míša
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Určitě je vhodné UZ provést za týden.Vhodné je odběr krve na beta HCG .Zajímá nás dynamika hodnot/vzestup HCG/.
Michaella81  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Odbery kvre na HCG mi dr. nikdy nebral. :-(

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí