Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Počítání týdnů v těhotenství - Ultrazvukové vyšetření plodu - Diskuze

Počítání týdnů v těhotenství

Počítání týdnů v těhotenství

Ukulele  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak je to s počítáním týdnů v těhotenství. Je důležitější termín získaný podle poslední menstruace, nebo podle UTZ? Podle PM bych dnes měla být 10+0, podle včerejšího vyšetření u paní doktorky jsem dnes dle UTZ 8+4. Všude jsem našla, že důležitější je výpočet dle PM, protože velikost plodu je individuální. Moje paní doktorka ale považuje za stěžejní data z UTZ a podle nich mě i posílá na jednotlivá vyšetření. Popravdě jsem z toho zmatená a z paní doktorky se mi moc nedaří dostat jinou informaci než že miminko roste a srdíčko mu bije. Moc děkuji za informaci
Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 45 odpovědí
  • 53 Likes
Ahoj Ukulele, mám to stejně, podle PM jsem měla mít termín 28.4. a byl mi posunut na 21.4. podle toho jsem se hlásila i do porodnice, takže opravdu je asi důležitý ten termín, který je podle UZ. Teď mi ho zase posunuli na 25.4. :D tak jsem zvědavá co bude příště o))), ale já se teda řídím tím co jsem se hlásila do porodnice, no...protože podle toho se pak odvíjet i přeřazení pod nemocnici a případné přenášení atd...

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí