Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pozitivní těhotenský test, na ultrazvuku nic - Ultrazvukové vyšetření plodu - Diskuze

Pozitivní těhotenský test, na ultrazvuku nic

Pozitivní těhotenský test, na ultrazvuku nic

bosorkajanka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, jsem po 2 ET. První 7+3tt zamlklé, dnes jsem byla na UTZ a nebylo nic vidět, test vyšel, krev na hladinu hCG odebraná dnes. Jsem zmatená a nevím proč nebylo nic vidět. 4 x spontání potrat, 2x mimoděložní těhu. Prosím o radu. Děkuji.
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
bosorkojanko, jak jsi dopadla?
bosorkajanka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Zamlklé těhotenství, plod se nevyvýjel od začátku. :-(

Reakce na bosorkajanka

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
ach jo...to mě mrzí, příště už to určitě vyjde! Na jakou kliniku chodíš?

Reakce na Lucie

bosorkajanka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
No jo, je to děs, to je už podruhý :-( krom toho mám za sebou 4x spontání potraty a 2x mimoděložní, takže CAR je pro nás jediná možnost :-( já jezdím do prahy, pronatal centrum.

Reakce na bosorkajanka

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
a ET je přesně jaká metoda? A CAR znamená co?

Reakce na Lucie

bosorkajanka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Et je metoda umělého oplodnění s nezmraženým emryem a CAR je centrum asistované reprodukce...

Reakce na bosorkajanka

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
jo jasně, už rozumím...:-). Moc Ti držím palce, musí to jednou vyjít!!! Budete zkoušet hned v tomhle cyklu další? Nebo se musí nějak čekat?

Reakce na Lucie

bosorkajanka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji, ano ještě bychom chtěli jednou zkusit celý cyklus. Musím počkat dva MS cykly a pak můžu.

Reakce na bosorkajanka

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Tak dejte vědět, jak postupujete, budu Vám držet palce...

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí