Na ultrazvukovém vyšetření nebije srdíčko

Na ultrazvukovém vyšetření nebije srdíčko

korci13  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Nevím zda se můj dotaz odeslal a také kde ho hledat, pač jsem nezadala předmět. Chtěla bych moc poprosit o radu. Podle PM 8.10. jsem v 8TT ,ale podle pokusu o mimi si myslím 6TT. Mimi jsme zkoušeli 18.,19.,23. 10. Včera jsem byla na UZ a není vidět srdíčko. HCG jsem měla měřeno z krve 15.11. 26000, 21.11. 72000 a včera 3.12. 148000. Můžu doufat ,že teprve srdíčko začne být ,že jsem opravdu v 6TT a ne v 8TT? A váš názor na HCG ? Moc Vám děkuju za odpověď
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Bylo by vhodné počkat týden a ultrazvuk opakovat.Pokud jste v 5-6 týdnu gravidity je obtížné detekovat plod i srdeční akci.
korci13  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den pane doktore. Moc Vám děkuju za odpověď. A můžu ještě poprosit, jestli myslíte ,že mám počítat TT od PM nebo od pokusu, když vím ,kdy jsme se o miminko pokoušeli? Jinak ještě jednou děkuju.

Reakce na korci13

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Délku gravidity počítejte od datumu pohlavního styku při kterém došlo k otěhotnění.

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí