Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Červené oči bez příčiny - Léčba očních zánětů - Diskuze

Červené oči bez příčiny

Červené oči bez příčiny

Aja  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 Like
Dobrý den, prosím o radu. Už jsem vážně nešťastná z mých očí. Již asi 3 roky mám červené levé oko. Po konzultaci s oční, která nic nezjistila mne odbyla umělými slzami. Protože slzy nepomáhaly, vyměnila jsem po dlouhém shánění jiného očního doktora. Nyní půl roku aktivně léčím oko antibiotiky, kortikoidy.. V podstatě jsem takový pokusných králík, protože příčinu stále nevím ani já ani doktor. V příloze zasílám jak jsem snižovala dávky kortikoidu až na 2x denně obden. Už to obden jsem cítila že je nedostačující a na hraně, že když ještě uberu nebo vysadím budu zase na začátku. A stalo se. Na poslední kontrole byl jiný doktor, který koukl do oka, řekl že nic nevidí ať si koupím umělé slzy a rozloučil se že mám přijít za rok. Dnes je to měsíc kdy kapu umělé slzy a na noc doporučenou mast a vypadám viz foto. Nejvíce červené je mám ráno po probuzení pak to trochu zesvětlá. Oči mám rudé nyní obě a když jsem volala na oční a popsala situaci, bylo mi řečeno že jsem tam byla v únoru takže tam nic nového doktor neuvidí. Už se mi chce brečet, protože děti mne označují zombie, v práci se mne každý druhý člověk ptá co mi je a po třech letech lítání po doktorech mi to nepřijde ani trochu zábavné každému vysvětlovat že bych ráda vypadala normálně. Prosím o radu co dělat.
Tomas  |  návštěvník  |  Bayern
  • 1 odpovědí
DObry den, poslal jsem Vam SZ. Pokud budete mit zajem, odepiste.
Mam podobny problem a nejake vysledky,ale nechci je psat sem, protoze kazdy stav je velmi specificky, a kazdemu pomuze neco jineho.

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 27.2.2018
Spokojený/á

Naprostá spokojenost. Ve finále jsem sice žádný zákrok nepodstoupil ale veškeré vyšetření a konzultace případných opatření byla na špičkové úrovni. Celý logistický řetězec od poptávky po vyšetření byl bez chyby.

Doktor ve Vašem okolí