Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Svědění očních víček - Léčba očních zánětů - Diskuze

Svědění očních víček

Svědění očních víček

monycek  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
už delší dobu mě trápí svědění očních víček. Víčka svědí, jsou nateklá a zarudlá. Používala jsem mast Maxitrol, ale nepomohla. Denně se líčím. O co se jedná a jak problém vyléčit. Děkuji.
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den, navštivte znovu oftalmologa. Je možné, že infekce nereagovala na antibiotikum v Maxitrolu a bude nutná změna. Druhou možností je ucpání žlázek na okraji víčka. V takovém případě a pouze v domácích podmínkách je za prvé nutné se přestat líčit. Denně provádět očistu okrajů víček buď ředěným dětským šampónem nebo blefagelem. Této očistě předchází uvolnění žlázek pomocí nahřátého kapesníku, aby se žlázky uvolnily.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Oční klinika OFTEX
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 27.2.2018
Spokojený/á

Naprostá spokojenost. Ve finále jsem sice žádný zákrok nepodstoupil ale veškeré vyšetření a konzultace případných opatření byla na špičkové úrovni. Celý logistický řetězec od poptávky po vyšetření byl bez chyby.

Doktor ve Vašem okolí