Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zánět očního nervu - Léčba očních zánětů - Diskuze

Zánět očního nervu

Zánět očního nervu

Pavla  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den,
chtěla jsem poprosit o radu.

Mám syna / 24 let /, který již 8 let trpí na zánět očního nervu na pravém oku a s tím spojený vysoký nitrooční tlak. Na levé oko od narození skoro nevidí, je nedovivinuté. Všechna možná vyšetření / rezonance, karotidy,mozkomíšní mok, ... , roztroušená skleroza,... / byla negativní, provádělo se opakovaně. Léčba probíhá kortikoidy, potíže trvají vždy od 1 do 4 týdnů. Většinou se objevují jaro, podzim. Nejdelší pauza byla nyní 2,5 roku. Teď opět leden - 25 dní mlhavé vidění, pak 18 dní v pořádku a teď už zase 14 dny mlhavé vidění a tlak za okem.
Jezdíme i do Prahy do RS centra na Karlovo náměstí, ale nic se nenašlo.

Děkuji.PavlaLacinová
pedbul  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, doufám,že váš syn je již zdráv. V mém případě se jedná o chronický zánět/infekce) v oblasti hlavy, dutiny,střední ucho ,uzliny ,bohužel se nedaří najít kde přesně zánět sídlí. Atb pomohou ,po vysazení se obtíže vrátí.zdraví dvořák

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 27.2.2018
Spokojený/á

Naprostá spokojenost. Ve finále jsem sice žádný zákrok nepodstoupil ale veškeré vyšetření a konzultace případných opatření byla na špičkové úrovni. Celý logistický řetězec od poptávky po vyšetření byl bez chyby.

Doktor ve Vašem okolí