Křupání krku po úraze

Křupání krku po úraze

sobe  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den měl jsem úraz a natáhl jsem si sval za krkem na levé straně stalo sde mi to asi před prázdninami a chodil jsem asi 2 týdny na rehabilitace a i po 2 měsících mi občas ten krk prokřupává prosil bych jestli by bylo možné odpovědět na email děkuji a naschledanou
sobe  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
jo a ten email je ondra.sobotka@seznam.cz
ORP Centrum  |  Basic member  |  Praha
  • 53 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, jde o problém, jež nelze posoudit tak zvaně "na dálku". Bylo by třeba, aby Vás skutečně viděl rehabilitační lékař. Je potřba vyloučit nějaký "strukturální problém", tj. nález na obratlech, nestabilitu apod. Poté bude zřejmě následovat odpovídající rehabilitace.
S pozdravem MUDr. František Picek, ORP CENTRUM, Praha Dejvice, XXXXXXXXXXXXXXXXX, tel.: XXXXXXXXX


houzvicka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, taky jsem měla problémy s krční páteří, ale vyzkoušela jsem kosmodisk. Od té doby už žádné problémy nemám a i moji přátelé říkají, že vypadám lépe. :)
nevim  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,cvicila jsem,delala jsem sedy lehy a najednou mi kruplo v krku,nemuzu narovnat krk a jedno rameno mam nize nez to druhe,mam vyhledat lekare?
MUDr. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 248 odpovědí
  • 76 Likes
Zachovejte klid...jde zřejmě o krční ústřel. Běžná součást života. Nepřejde-li do 5 dnů, šup k praktickému lékaři. Zatím doma krk do tepla, paralen , knížku a večer 2 dcl .
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,

pro podobné obtíže není nutné vyhledat lékaře. Doporučení je suché teplo na místo obtíží a klidový režim. Pokud bolest přetrvává návštěva fyzioterapeuta pro případné odblokování.
S pozdravem Frána

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí