Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolestivost dentální hygieny - Dentální hygiena - Diskuze

Bolestivost dentální hygieny

Bolestivost dentální hygieny

loksly1
loksly1  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
dobrý den sem objednaný na dentální higienu jelikož má zuby v hodně špatném stavu.Mám panický ztrach ze zubařu tudíš ted po 10rokách sem kvuly bolesti už musel jít.Chci se zeptat když mám hodně špatné zuby a dásně jestly bolí dentální higiena.Děkuju předem za odpověd
MDDr. Ondřej Kýr  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Průhonice
  • 17 odpovědí
Dobrý den.
Pečlivé odstranění plaku a zubního kamene s následnou instruktáží dentální hygieny musí vždy předcházet sanaci chrupu.
Během zákroku by v případě potřeby neměl být problém požádat s dentální hygienistkou spolupracujícího zubního lékaře o aplikaci lokální anestezie.
Dásně mohou být po zákroku citlivé, ale rozhodně bych se návštěvy hygienistky neobával.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
dentální hygiena patří mezi základní postupy péče o zuby, pokud máte chrup ve špatném stavu, máte zubní kazy, bylo by dobré před samotnou hygienou navštívit stomatologa, případně dentální hygienu podstoupit v zařízení, kde dentální hygienu provádí lékař.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
Dental Office H33  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, v případě, že jste nebyl na dentální hygieně dlouho a u zubaře rovněž, je tedy možné, že se u Vás rozvinula parodontitis (paradentóza) a dentální hygiena pak může být nepříjemná, jelikož dentální hygienistka musí v první řadě vyčistit poddásňový zubní kámen. V tomto případě se vždy aplikuje lokální anestetikum, takže pacient po celou dobu zákroku necítí vůbec nic. Stačí když Vaši dentální hygienistku o podání lokální anestezie požádáte.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Člověk by neměl litovat toho co udělal, ale toho co neudělal. Po dlouhé době váhání jsem se rozhodl pro All on x.Litovat mohu jen toho, že jsem to neudělal dříve. Úžasný přístup a profesionalita v bezvadném prostředí, ne... Více 

Dentální hygiena - Související videa

Doktor ve Vašem okolí