Vytažení zalomeného šroubu

Vytažení zalomeného šroubu

miramiral  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Nechal jsem si udělat 4x inplantát.Po čtyřech letech se mi uvolnila korunka,neodborným zákrokem mi studentka zlomila šroub.Její vedoucí mi
řekla,že šroub se nedá vytáhnout,takže mi inplantát zakonzervují a udělají můstek.Takže mé vynaložené prostředky na inplanty jsou k ničemu.
Jedná se dole o dvojky.
Diobe Dental Clinic  |  Basic member  |  Brno
  • 27 odpovědí
Dobrý den,
zalomený šroub se většinou odstranit dá, a to za pomoci ultrazvukové koncovky, kterou se zalomený šroub v implantátu uvolní a pak se vyšroubuje. Je to práce zdlouhavá a nepohodlná, nicméně možné to je. "Spící" implantát Vám je skutečně k ničemu.

S pozdravem

Dr. Tomáš Čáslava
Diobe dental clinic, Brno
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, záleží na individuální záležitosti. Naše klinika disponuje piezochirurgickým skenerem, díky kterému je možné taktovéto záležitosti vyřeit velmi šetrnou metodou. Pokud je implantát zalomen v kosti na původním místě, tak to samozřejmě řešit jde.

S pozdravem Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí