Diskrepance stáří plodu

Diskrepance stáří plodu

Damasek  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den, včera, tj. 12. 12. 2012, jsem byla dle UZ ve 14+0 tt. Poslední menstruace byla 27. 8. 2012. Termín porodu je dle menstruace 3. 6. 2012 a dle UZ mi jej lékař stanovil na 12. 6. 2013. Menstruaci mívám nepravidelnou. Lékař mi napsal, že diskrepance mezi menstruačním a gestačním stářím je 13 dnů. Ať počítám jak počítám, nemohu se nějak dopočítat alespoň pravděpodobného dne početí. Můžete mi prosím poradit? Je to pro mě docela důležité. Moc Vám děkuji.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
k otehotnění mohlo dojít od 16. - 22.9.2012 Přesnější datüm je možné stanovit z předchozích měření UTZ.
Možná chyba měření je asi +- 2-3 dny ( záleží na kvalitě UTZ přístroje).
prim MUDr Pavel Texl

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí