Gynekologie GYN MEDICO

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gynekologie GYN MEDICO a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Gynekologie GYN MEDICO

Motto:

ÚSMĚV TO ŘEKNE ZA VÁS

Uvítání

Jsme GYN MEDICO, soukromá gynekologická klinika v Praze 2. Od roku 2012 poskytujeme svým klientkám komplexní gynekologicko-porodnickou péči v nadstandardní kvalitě. Klademe důraz na vysoký komfort ošetření v příjemném a diskrétním prostředí. Pečujeme o ženy od 15 let do pokročilého důchodového věku. Neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů a důslednému využívání špičkové techniky a moderního vybavení ordinací, které nám umožňuje dodržovat poslední světové trendy. Pod jednou střechou provádíme vyšetření i drobné chirurgické zákroky. Jsme sesterskou klinikou urologické kliniky URO MEDICO a také součástí zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Poskytujeme komplexní péči. Ať jste mladá dívka, těhotná žena, žena po porodech či již po přechodu, můžete se u nás spolehnout na nadstandardně kvalitní péči zkušených gynekoložek a gynekologů s mnohaletou praxí. Postaráme se o veškeré lékařské služby spojené s prevencí a léčbou případných gynekologických obtíží, včetně drobných chirurgických zákroků na vlastním zákrokovém sále. Těhotné provedeme obdobím očekávání od potvrzení těhotenství k porodu s pomocí moderních technologií a nejnovějších screeningových metod a testů i s pomocí praktických rad našich lékařů a zkušených porodních asistentek.

Všechny naše ordinace a sály disponují špičkovou technikou a moderním vybavením. Vybavení průběžně doplňujeme a modernizujeme v souladu s vývojem v medicíně. Špičkové vybavení a profesionální přístup lékařů a personálu eliminují nepohodlí při vyšetření a snižují bolestivost prováděných zákroků.

Profesní filozofie

Jsme zcela diskrétní. Návštěva gynekologie je z principu citlivou záležitostí intimní povahy, ať už přicházíte s obtížemi, nebo jen na preventivní prohlídku. Naší pritoritou je proto maximální diskrétnost v přístupu k pacientkám. V ordinaci je klientka vždy sama pouze s ošetřujícím lékařem. Samozřejmostí je absolutní diskrétnost lékařů a sester. I veškerý další personál kliniky je speciálně proškolen v citlivém přístupu.

Držíme krok s trendy. Vedle využívání moderních technologií držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře a odborný personál v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji v oboru a mohou informace využít v péči o klientky.

Naše klinika

Záleží nám na vašem pohodlí i mimo ordinaci. Díky široké ordinační době od 7:00 do 21:00 každý všední den můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se můžete objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Před termínem návštěvy vám pak zašleme ještě SMS s připomínkou. Poskytujeme také online receptový servis.

Naše klinika je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonově ulici v Praze 2 (budova vedle Hlavního nádraží), a je pohodlně dostupná MHD i autem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro klienty zdarma po dobu ošetření. Návštěva se u nás obejde bez zbytečného čekání, na řadu jdete přesně v domluveném čase. O příjemný zážitek z vaší návštěvy u nás se postarají naše recepční, které vám rády představí vešekré výhody pohodlného zázemí naší kliniky.

Více o nás

Jsme tu pro vás. Profesionální a přátelský personál naší kliniky se rád postará o váš veškerý komfort během každé návštěvy. Můžete si sama zvolit rozsah služeb, které chcete během těhotenství využívat, a podle toho zvolit jeden z cenových balíčků pro těhotné. Váš partner se může spolu s vámi účastnit ultrazvukových vyšetření a samozřejmě i předporodních kurzů. Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář na našich internetových stránkách. Obratem se vám ozveme zpět. www.gynmedico.cz


Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gynekologie Info Ceny od*
Antikoncepce https://www.gynmedico.cz...
Infekce v těhotenství https://www.gynmedico.cz...
Klimakterium a menopauza https://www.gynmedico.cz...
Mamografie https://www.gynmedico.cz...
Nádory děložního čípku https://www.gynmedico.cz...
Očkování proti karcinomu děložního čípku https://www.gynmedico.cz...
Poruchy menstruačního cyklu https://www.gynmedico.cz...
Tripl test https://www.gynmedico.cz...
Ultrazvukové vyšetření plodu https://www.gynmedico.cz...
   3D ultrazvukové zobrazení https://www.gynmedico.cz...
   4D ultrazvukové zobrazení https://www.gynmedico.cz...
Ultrazvukové vyšetření prsu https://www.gynmedico.cz...
Vyšetření NT + biochemický screening v 1.trimestru https://www.gynmedico.cz...
Záněty v gynekologii https://www.gynmedico.cz...
Léčba neplodnosti Info Ceny od*
Vyšetření průchodnosti vejcovodů https://www.gynmedico.cz... Od 2 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Okouzlit úsměvem dnes může každý
17.10.2011

Mít krásný úsměv, s řadou rovných bílých zubů, není v dnešní době nic nereálného. Lékaři s novými technologiemi a materiály...

Děti alou k zubaři!
29.6.2011

Zvuk zubařské vrtačky a lékař v bílém plášti.., existuje příjemnější prostředí, kde mohou děti se svými rodiči trávit svůj...

Prevence se vyplatí
6.9.2010

Jak vlastně probíhá návštěva ordinace dentální hygienistky a s čím konkrétně může pomoci? Pacienti velmi často adekvátně...

Napište nám

Adresy

Adresa
Wilsonova 301/10
Zirkon Office Center
120 00 Praha
Praha 2
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
07:00 - 21:00 
Úterý
07:00 - 21:00 
Středa
07:00 - 21:00 
Čtvrtek
07:00 - 21:00 
Pátek
07:00 - 19:00