Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Laserová operace při nystagmu - Laserové operace očí - Diskuze

Laserová operace při nystagmu

Laserová operace při nystagmu

anysek01  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 Like
Dobrý den,

předně se omlouvám, nechtěně jsem vložila svůj dotaz jinam, ale pro jistotu jej píšu ještě jednou jako samostatný. Chtěla bych se zeptat, zda lze operovat oči i když trpím vadou nystagmus? Dokážu oči udržet, nikdo(krom lékařů) nikdy nepoznal, že bych něčím takovým trpěla, jen když su hodně unavená, tak se občas oči povolí. Bohužel si myslím, že při umrtvení oka se to projeví v plné míře. Mám na obou očích 1 a čtvrt dioptrie, ráda bych zase viděla lidem do očí :). Dělám s počítačem. Je mi 27, mám dvě děti a nekojím - tuším že někdo říkal, že před dětmi se to nedoporučuje, že se oči ještě kazí. Anna
veronika.dm  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
tak to opravdu nevím. Asi bude nejlepší se zeptat svého očního lékaře, nebo si rovnou zavolat na středisko, kde se budete nechávat operovat.
MUDr. Kristina Vodičková Ph.D., FEBO  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Brno
  • 26 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
pokud je Váš nystagmus malý, není problém laserovou operaci provést.
Řada pacientů s lehkým stupněm nystagmu refrakční zákrok s použitím femtosekudnového laseru naší na klinice úspěšně podstoupila.

Osobní konzultace je nutná, zhodnotíme míru nystagmu a poradíme nejvhodnější zákrok.

S pozdravem,
MUDr. Kristina Vodičková, Ph.D.
Oční klinika Neovize, Brno
David1987  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer MUDr. Kristina Vodičková Ph.D., FEBO mám dotaz ohledně vyšetření nystagmusu kmitání oči i hlava dá se to operovat abych to nedělal nadále můžete mi prosím napsat více informací na email xxxx  mohu vám poslat do emailu oskenovach pipiru od doktorů děkuji vám za odpověď s pozdravem Savaš yildirim

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí