Reklamace Laserove ocni operace

Reklamace Laserove ocni operace

Petr30  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den
v roce 2011/12 v ČB jsem podstoupil ocni Laserovou operaci,po ktere mi bylo garantovano ze budu videt bez bryli,v mem pripade na 100% po roce,ale je to jiz 8 let a vysledek neni stale 100%!Naopak se zrak jeste horsi a byli mi doporučeny bryle.!Chci se zeptat,zda mam narok na nejakou nahradu/reklamaci a vraceni častky za zakrok?Přijde mi ze za castku 45000kč budu videt na 100% min do 40 let a ne po 8 letech abych opet nosil bryle, Dekuji Chval.
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den, záleží na tom, jaké reklamační podmínky má konkrétní pracoviště. Nicméně slibovat vidění bez brýlí je vždy ošidné, protože výsledek vždy záleží na hojení rohovky, které je individuální.
Petr30  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,dekuji za odpoved..mohu se jeste zeptat,jak bych mel postupovat s podanim reklamace zakroku?Dekuji Chval
Tamar  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
v říjnu 2019 jsem byla na implantaci multifokálních nitroočních čoček. Doteď vidím ostře pouze na cca 25 cm, jinak jse vše rozmazané. Řeším to s pracovištěm, kde se zákrok prováděl a navrhují počkat ještě půl roku a potom buďto udělat dokorekci laserem nebo čočky z oka odstranit a nahradit monofokálními. Než půjdu na nějaký další zákrok, chtěla bych celou situaci zkonzultovat i s někým jiným, ale nevím, na koho se obrátit. Každá klinika mi napíše, že pacienty po zákrocích jindě nepřebírají.
Myslím si, že buďto byly dioptrie přd zákrokem špatně změřené nebo byly špatně vypočteny nové čočky.
Můžete mi, prosím, poradit?
Děkuji.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí