Zakrok yag kapsulotomie - svetelne luce okolo svetiel

Zakrok yag kapsulotomie - svetelne luce okolo svetiel

Asined  |  návštěvník  |  Trnava
Dobry den. Som treti den po zakroku yag kapsulotomie a uz v prvy den po zakroku neustale vidim okolo svetiel ,poulicnych lamp, reflektorov automobilov ci inych osvetlenych predmetov svetelne luce.Zakrok mi bol vykonany 1 mesiac po operacii sedeho zakalu s vymenuo sosovky,nakolko sa mi mierne zhorsilo videnie a bola zistene zakalenie zadneho puzdra. Chcela by som vediet,ci je to normalny prejav po zakroku a kedy sa to upravy,alebo nieco nieje v poriadku. Navstivila som aj obvodneho cneho lekara,ktory vsak nic podozrive nevidel ale zaroven sa mi nevedel k tomu blizsie vyjadrit,preto touto formou hladam niekoho,kto by mi moju otazku zodpovedal,pretoze ani na internete som nic nenasla.Dakujem vopred
Bsonek Ivo  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 5 odpovědí
  • 1 Like
Mně se to stalo po laserové operaci oka a je to nevratné ťo mi řekl dr. Rozsival ž hradecké nemocnice který mi zákrok prováděl a poškodil mi to na celý život.a to jsem mu zaplatil za zákrok kdy mi sliboval že mi odstraní dalekozrakost a krátkozrakosti najednou.to bylo v roce1996.pak si mne pozval po 15 letech a když jsem mu řekl že mi zničil zrak tak mi odpověděl že to byla jiná doba.jiste jen brát prachy. Tak pozor na něho.
Tomáš  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, taky mám stejný problém, vidím u světel dlouhé paprsky a navic po YAG kapsulotomii mlhu před očima + x dalších problemů. Lituji dne, kdy jsem se rozhodl jít na operaci. Cena 70 000 Kč - zničený zrak
wooer  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
To ti neudělal nějakou chybou doktor, Tato světelná kola kolem zdrojů světla má skro každý po operaci šedého zákroku a způsobuje je umělá čočka a ne chyba doktora. Mám to taky a po nějaké době už to člověk vůbec nevnímá, jen když se na to zaměří a vidění to nijak nevadí.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí