Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Distorze lokte po operaci - Loket - epikondylitidy - Diskuze

Distorze lokte po operaci

Distorze lokte po operaci

anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
dobrý den.před 14 lety operace levého lokte z vnitřní strany -uspěšná.v září 2011 distorze stejného lokte,od té doby bolesti které jdou do 4 a 5 prstu,s chladnutím celého předloktí.rtg negativní a emg normální kondukční studie na n. radialis a n. ulnaris a n.medianus vlevo mám v normě.neuropatie nebyla prokázána.reh. magnetem 10krát mírná uleva na chvíli , obstřik v lednu shora a nyní 5.3.2012 shora i zespod bez efektu,bolí to ještě více.ultrazvuk ani ct nebylo.prosím o pomoc nebo radu co dále.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
lze doporučit léčbu vysokoenergetickou rázovou vlnou ESWT.
viz : XXXXXXXXXXXXXXXXX
prim. Moster, Centrum léčby rázovou vlnou ESWT
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, pro zvýšení stability lokte můžete použít funkční "tejp" (kinesiotaping). Dojde i k odlehčení vazů a svalů, krevního i lymfatického oběhu a rychleji se měkké tkáně hojí. Uvolní se i průběh nervů, které vám způsobují nepříjemné pocity v oblasti ruky a předloktí. Magnetoterapie ani ultrazvuk či laser většinou nepomáhají. Doporučuji funkční tejpy kombinovat s fyzioterapií a rázovou vlnou. S tímto máme velmi dobré zkušenosti.

Přeji brzké uzdravení, Mgr. Iva Bílková
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Léčím se u něj fakt dlouho a jsem velmi vděčná, že jsem se dostala do péče právě k němu. Skvělý doktor, velmi otevřeně komunikuje, snaží se pomoct, nevzdává to ani při komplikacích, kterých mám poměrně dost, můžu se ho n... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí