Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Náhlý otok lokte po práci - Loket - epikondylitidy - Diskuze

Náhlý otok lokte po práci

Náhlý otok lokte po práci

Roswitha  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den!

Manžel pracuje jako dělník ve slévárně hliníku. Dnes ráno přišel z noční a ukazoval mi jak mu natekl loket na levé ruce. Má tam bouli velikosti pinpongového míčku, měkkou. Asi voda. Tvrdí,že ho to vůbec nebolí, a že se nikde ani neuhodil. Co to je a co s tím? Předem děkuji za radu. Jen podotýkám,že k lékaři jít zatím nechce.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím, jde o jasný zánět tíhového váčku nad okovcem -tzv. bursitis olecrani. Doporučuji odstranit snadno punkcí. Pozor při déle trvajích potížích je nebezpečí infekce často i s pozdější operací !
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Mike  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den v Turecku z ničeho nic mi oteklá levý loket mám tam bouli a je to zarudlé můžete mi poradit o co jde dekuji

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Léčím se u něj fakt dlouho a jsem velmi vděčná, že jsem se dostala do péče právě k němu. Skvělý doktor, velmi otevřeně komunikuje, snaží se pomoct, nevzdává to ani při komplikacích, kterých mám poměrně dost, můžu se ho n... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí