Výpočet termínu početí

Výpočet termínu početí

monika  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den, chci se zeptat, ve čtvrtek 9.12.2010 jsem byla dle UTZ 15+3, začátek poslední menstruace byl 19.8.2010. Bylo by prosím možné podle těchto údajů zjistit den početí? Děkuji za odpověď.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

když je norm. vývoj tak početi je 14 dnů minus od staří UZ tj před 13+3 od XXXXXXXXXX

S pozdravem,

MUDr Ilič
Lele  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli se da na zaklade Uz vysetreni v I.trimestru spolehlive zjistit stari plodu, respektive den oplozeni. Prvni UZ byl v 5+4tydnu dle PM,dle UZ- stari plodu 5+2, dalsi Uz byl v 6+4 tydnu dle PM, to uz byly viditelne srdecni ozvy,dalsi UZ byl v 9+2tydnu dle PM, a stari plodu dle UZ rovnez 9+2. Posledni menstruace byla 15.6., oplodneni tedy vychazi na 28.6.-30.6., Je ale nejaka sance, ze k oplodneni mohlo dojit o 2-3 tydny drive? Menstruace byla posledni rok pravidelna, az na lehke vykyvy, 28dni dlouhy cyklus. Dekuji za odpoved.
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Stáří plodu určené dle UZ v prvním trimestru je velmi spolehlivé. Odchylka může činit několik málo dní, jistě ne týdny.
MUDr. Jan Šulc
ver12  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den chci se zeptat ,kdy jsem mohla otěhotnět? PM 16.3 ,TP podle MS 20.12 podle UZ 28.12 ,nepravidelná menstruace,poslední cyklus 32 dní,ovulaci nevím. Styk jsem měla od 10.4 po celou dobu jsme se snažily. 22.4 pozit.test a 28.4 potvrzené těhotenství z krve . 9.5 na Uz byly vidět dvojčátka. Mohla jsem otěhotnět mezi 10-15.4 a ne před tou PM ? děkuji za odpověď
ver12  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Výpočet termínu početí

Dobrý den chci se zeptat ,kdy jsem mohla otěhotnět? PM 16.3 ,TP podle MS 20.12 podle UZ 28.12 ,nepravidelná menstruace,poslední cyklus 32 dní,ovulaci nevím. Styk jsem měla od 10.4 po celou dobu jsme se snažily. 22.4 pozit.test a 28.4 potvrzené těhotenství z krve . 9.5 na Uz byly vidět dvojčátka. Mohla jsem otěhotnět mezi 10-15.4 a ne před tou PM ? na UZ 26.4 byla vidět jen malá černá tečka.. mohla jsem otěhotnět v první půlce dubna ? děkuji za odpověď
jana  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den
Moc rada bych vyuzila Vasi stranky a pozadala Vas o odpoved na muj dotaz ohledne pravdepodobnejsiho terminu poceti.
Datum me PM (ktera byla pravidelna v 30-ti dennich cyklech) bylo 19.1.2011 (slabsi nez obvykle),...pred tim doslo k pohlavnimu styku kolem 6.1. a pote az 4.2.2011
Svuj prvni ovulacni test jsem si delala 3.2.(v tech dnech doslo k pohl.styku),kdy byl pozitivni a pote tehotensky test 12.2.2011 ,ktery vysel slabe pozitivni.
Prvni ultrazvukove vysetreni 13.4.2011 vychazelo podle velikosti plodu na 12+4 tt (CRL 62.1mm)
Termin porodu byl vypocitany na 26.10.2011
Malicky se narodil s predstihem v 37+4tt dne 9.10.2011
Moc by me zajimalo, ktery ze dvou terminu,kdy doslo k pohl.stykum je pravdepodobnejsi za termin poceti,...jestli muzu brat za smerodatnou dobu,kdy jsem si delala ovulacni test nebo jestli je mozne,aby k otehotneni doslo jiz drive toho 6.1.
Pokud mi na UZ rekli, ze jsem ve 12+4 tt znamena to, ze plod byl ve skutecnosti o ty cca 2 tydny mladsi nebo se jednalo jiz o skutecne stari plodu pocitaneho ode dne poceti?
Predem moc dekuji za odpoved.
Jana B.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
datace UTZ kolem 12 t.g. je velmi přesná. K početí muselo dojít kolem 4.2. dr texl

Reakce na Sanatorium Helios

krtek  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
UTZ - 6w4d +/- 2d 4.10.2010, 10w0d 25.10.2010, 20w1d 5.1.2011, 33w6d 11.4.2011, styk byl 16.8.2010-17.8.2010. Má žena měla styk možná 11.8.2010 a možná 27.8.2010. Kdo je prosím otcem dítěte já se stykem 16.8.2010, nebo ten druhý. Jak zde čtu, UTZ je docela přesné, dá se vyloučit otcovství někoho jiného.

Děkuji za odpověď

Reakce na krtek

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Vážený pane, pravděpodobné datum koncepce je koncem srpna. Pokud máte pochybnosti o svém otcovství, obraťte se na genetickou lab. zabývající se paternickou problematikou. Jedině vyšetření DNA může váš spor rozhodnout.
DR Texl
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Mam 3 den po ET,a oplozeni bylo 30.4,a ma ted pozit.test-)zadne leky s HCG jsme neuzivala ted:)muzu o radu??
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Před odběrem vajíček jste jistě dostala injekci Pregnyl (hCG). Při užití větší dávky jde pravděpodobně o zachycení zbytkové aktivity této injekce.
Pro výsledek transferu je to nyní nepodstatné. Důležitý je test 10-12 dní po provedení ET.
prim MUDr Pavel Texl
AnnaK  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá určit přibližný termín početí. 18.5.2012 jsem byla dle UTZ 11+6, začátek poslední menstruace byl 17.2.2012. Termín porodu byl 28. listopadu, nyní změněn na 1. prosince. Bylo by, prosím, možné podle těchto údajů zjistit datum početí? Děkuji za odpověď.
vrrony  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy jsem mohla otěhotnět. Dne 28.11.12 jsem byla v 18+2 podle UZ. Děkuji za odpověď.
denisek1990  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
dobrý den měla jsem pohlavní styk 15.1.2012 a zjistila jsem že jsem těhotná jak dlouho tedy děkuji
verča  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
dobrý den jsem v 7+2 tt dle ultrazvuku jak vypočítám den početí??

Související recenze a zkušenosti

SandraZav 3.8.2018
Spokojený/á

Velmi doporucuji pana doktora. Cele těhotenství jsem mela syna KP. Pan doktor po vysetreni maleho pretocil,ale bohužel maly tak do porodu nevydrzel. Diky důvěře k panu doktorovi (kterou si mimochodem hned ziskal svym cho... Více 

Registrovaný uživatel 14.3.2016
Spokojený/á

Na geneticke  nám ve 12. týdnu těhotenství naměřili u plodu NT 6,0 mm. Bez jakýchkoliv dalších vyšetření nás poslali na ukončení těhotenství - že není šance, aby bylo dítě s takovouto hodnotou NT zdravé. Ukončení těhoten... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí