Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mgr. Lukáš Srbecký a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Mgr. Lukáš Srbecký

Motto:

Mým cílem je pomoci umožnit lidem, kteří o to stojí, provést menší či zásadní změny ve svém životě a najít si k nim svoji vlastní cestu.

Více o lékaři

Má práce je postavená na EFT terapii - metodě, která přináší úlevu od negativních emocí a umožňuje odevzdání vzpomínek, myšlenek, postojů a přesvědčení, které nám v životě již neslouží. Většina z nás si ani neuvědomuje, jak zásadně se naše emoce a způsob jakým myslíme a vnímáme věci v nás a kolem nás, odrážejí na našem fyzickém stavu a na všech dalších oblastech našeho života.

Rozhýbáním energií, vyladěním myšlení a změnou starých přesvědčení a postojů můžeme uskutečnit zásadní pozitivní změny v  psychickém i fyzickém zdraví, v osobních vztazích, práci, životní situaci a celkově v prožívání našeho života. EFT terapii jsem si zvolil z řady metod především pro její účinnost, rychlost a univerzální použití. Kromě této metody, fungující na principu energetické psychologie, doplňuji své působení o prvky úpravy životního stylu, práce s myslí, práce s dechem, relaxací, hypnózy, pozitivního přístupu a Neuro-lingvistického programování.

Obrací se na mě zpravidla ti z Vás, kteří mají akutní nebo chronické zdravotní obtíže, které se nedaří řešit pomocí klasické medicíny, žijí pod psychickým tlakem, ve stresu a nepohodě, neví si rady v pracovních situacích, chtějí zlepšit svůj vztah k sobě a ostatním, prožívají kritické životní momenty či chtějí být úspěšnější v jakékoli oblasti svého zájmu. 

Rozsah působení EFT terapie je velmi široký. Cíl je však zpravidla stejný – cítit se dobře, být spokojený na své cestě životem.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Hypnoterapie
Konflikty mezi dětmi a rodiči
Konflikty na pracovišti, ztráta zaměstnání
Koučink (koučování)
Léčba deprese
Obavy ze zvládání nových situací
Osamělost, ztráta blízké osoby
Partnerské problémy, rozvody
Potíže při navazování a udržování vztahů
Psychosomatické potíže
Psychoterapie
Rodinné konflikty a krize
Špatné zvládání stresu
Terapie emoční svobody (EFT)
Vyčerpanost, únava

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Jana Babáka 11
Areál IMOS - budova I, 2. patro
61200 Brno
Česká republika

 Brno