MEDEORA - psychologické a adiktologické služby

MEDEORA - psychologické a adiktologické služby

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MEDEORA - psychologické a adiktologické služby a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MEDEORA - psychologické a adiktologické služby

Více o nás

Společnost Medeora je organizace nabízející psychoterapeutické a adiktologické služby. Vznikla v zimě roku 2010 na základě rozhodnutí a chuti lidí, kteří se dlouhodobě pohybují v psychoterapeutické praxi. Cílem naší práce je poskytovat profesionální služby lidem, kteří se potýkají s různými druhy potíží, hledají cestu z problémů nebo se chtějí dále rozvíjet a hledat cesty ke kvalitnějšímu způsobu života.

Z našich zkušeností víme, že mnohdy není lehké najít kvalitní terapeutické služby, zejména pokud se to týká problematiky závislostí. Proto jsme se rozhodli nabídnout lidem možnost využít pomoci odborníků bez dlouhých objednacích lhůt a diskrétně bez jakékoli evidence a nutnosti vykazování pojišťovnám. Klademe důraz především na profesionální přístup, individuálně nastavený každému klientovi dle jeho potřeb.

S čím vám pomůžeme

Můžete se na nás obrátit v situacích, kdy si nevíte ve svém životě rady s tím, co právě prožíváte nebo co vás potkalo. Nejčastěji se jedná o problémy z oblasti vlastního psychického fungování, tedy vyrovnávání se s náročnými životními situacemi nebo nějakým psychickým onemocněním (neurózy, úzkosti, poruchy příjmu potravy apod.). Dále se na nás obracejí lidé, kteří řeší problémy ve vztazích se svými blízkými a především se jako jediní kvalifikovaní psychoterapeuti v Hradci Králové specializujeme na léčbu závislostí. Také k nám můžete přijít i v situacích, kdy neřešíte žádné akutní záležitosti, ale chcete jen kvalitněji prožívat to, co vás potkává, pro vás nabízíme aktivity, které vedou k vlastnímu sebepoznání a rozvoji. Více informací k jednotlivým možnostem se dočtete v odkazech nalevo.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Psychologie
Konflikty mezi dětmi a rodiči
Konflikty na pracovišti, ztráta zaměstnání
Léčba deprese
Obavy ze zvládání nových situací
Osamělost, ztráta blízké osoby
Partnerské problémy, rozvody
Potíže při navazování a udržování vztahů
Problémy s výchovou dětí
Psychosomatické potíže
Psychoterapie
Rodinné konflikty a krize
Špatné zvládání stresu
Vyčerpanost, únava
Psychiatrie
Návykové a impulzivní choroby
Neurotické poruchy
Poruchy nálady

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Veverkova 1343
500 002 Hradec Králové
Česká republika

 Hradec Králové