Mgr. Zbyšek Mohaupt

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mgr. Zbyšek Mohaupt a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Mgr. Zbyšek Mohaupt

Motto:

Tým odborníků a specialistů , sexuologů, psychiatrů a psychologů

ČlenstvíOstatní členství:

  • AMRP - Asociace manželských a rodinných poradců ČR
  • ČIS - Český institut pro supervizi

Více o lékaři

Mgr. Zbyšek Mohaupt

psycholog, psychoterapeut, manželský poradce, supervizor

Možná, že právě prožíváte osobní zmatek, zklamání či bolestnou ztrátu, možná se Vám ztrácí někdo blízký. Nebo zvažujete rozchod, netěší Vás práce, jste podráždění, nevíte si rady s partnerovou nevěrou nebo se sami ztrácíte v mimomanželském vztahu. Třeba se Vám ozývají Vaše stará zranění, bojíte se samoty nebo se nějakou dobu prostě jen cítíte divně. A sami si úplně pomoci neumíte.

Jako psycholog s 15ti letou praxí, zejména v manželském a rodinném poradenství, vám nabízím

  • pomoc a poradenství při řešení vašich vztahových obtíží, párových neshodách, vzájemném odcizování, odhalené nevěře, nefunkční komunikaci či partnerské sexualitě, zvládání nároků života v páru, odlišné sexuální orientace nebo osamění

  • podporu při zvládání náročných životních změn a krizových situací,

  • psychoterapii zaměřenou na hlubší změny vaší osobnosti, při vaší déletrvající životní nespokojenosti,

  • párovou terapii umožňující zvládnout aktuální partnerské krize nebo chronické potíže v partnerském soužití,

  • vedení a provázení v rámci vašeho osobního rozvoje

  • individuální, skupinovou a týmovou supervizi.

Absolvoval jsem vysokoškolské studium odborné psychologie (Brno, 1995), dlouhodobé terapeutické výcviky v rodinné terapii, krizové intervenci a vedení skupin a řadu krátkodobých kurzů, zaměřených na metody poradenství a psychoterapie (Fokusing, Práce s časovou osou, Metody a techniky práce s rodinami, Práce s traumatem, Posttraumatická intervenční péče a další). Pracoval jsem v manželských a předmanželských poradnách (v Liberci a v Brně), se středoškoláky v pedagogicko-psychologické poradně (v Liberci), v Krizovém centru RIAPS (v Praze) i jako manažer vzdělávání ve velké soukromé společnosti. Jsem členem Asociace manželských a rodinných poradců ČR (v roce 2001 jsem získal kvalifikaci samostatného manželského a rodinného poradce) a členem Českého institutu pro supervizi (aktuálně v dlouhodobém výcviku v integrativní supervizi).

Od roku 2005 působím jako soukromý psychoterapeut a manželský poradce v Praze, externě učím studenty psychologie na Fakultě sociálních studií MU v Brně a vedu výcviky a kurzy zaměřené na partnerské vztahy a osobní rozvoj. Jsem podruhé ženatý a mám 3 syny.

Pokud se společně sejdeme, obsahem první konzultace zpravidla bývá domluva o tom, s jakým záměrem přicházíte a co od konzultací očekáváte. Budu se vás ptát na to, co už jste sami zkusili zvládnout a co potřebujete ode mne a spolu budeme hledat, zda vám můj přístup a můj styl práce vyhovuje. Domluva na rozsahu společné práce může mít podobu krátkodobého poradenského kontraktu nebo intenzivní dlouhodobější terapie. Přijít můžete bez doporučení či předchozích kontaktů s psychiatrií či sexuologií, sami nebo v páru. S sebou potřebujete jen svou chuť a odvahu ke změně.

Služby nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Konflikty na pracovišti, ztráta zaměstnání
Léčba deprese
Obavy ze zvládání nových situací
Osamělost, ztráta blízké osoby
Partnerské problémy, rozvody
Potíže při navazování a udržování vztahů
Rodinné konflikty a krize
Špatné zvládání stresu
Supervize
Vyčerpanost, únava

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Drahobejlova 52
190 00 Praha
Praha 9 - Libeň
Česká republika

 Praha