MUDr. Michal Dubský

DIAvize | Diabetologické a nedokrinologické centrum

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Michal Dubský a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Michal Dubský

Více o lékaři

Pan doktor má v DIAvizi má široké rozpětí spektra z řad diabetologických i endokrinologických pacientů. Současně působí také jako lékař a výzkumný pracovník v IKEM. Je školitelem postgraduálních studentů a také mediků na 1. LF Univerzity Karlovy. Výzkumně se zaměřuje zejména na léčbu syndromu diabetické nohy kmenovými buňkami.

Pan doktor každoročně přednáší na českých i mezinárodních konferencích a je členem řady odborných společností. Také je autorem a spoluautorem 48 publikací a držitelem několika ocenění: Cena Marvin Levin Award 2011 od Americké diabetologické asociace za nejlepší abstrakt, Lékař roku 2011 – Jeseniova cena od Unie pacientů ČR za největší přínos pro pokrok v medicíně, Discovery Award 2012 za inovativní počin v oblasti medicíny a farmacie.

Je hlavním řešitelem grantů Ministerstva zdravotnictví ČR a Univerzity Karlovy. Mezi jeho zájmy patří cestování, sport, deskové hry a geocaching.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Diabetes mellitus (cukrovka) I. typu
Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu
Diabetická pedikúra
Nutriční terapie
Onemocnění štítné žlázy
Punkce štítné žlázy a sonografické vyšetření
Vyšetření těhotenské cukrovky

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Budějovická ul. 3a
2. patro
Praha
Česká republika

 Praha