• 8 odpovědí

PhDr. Petr Beroušek Psy.D.

Psychologická poradna a dispenzář - PhDr. Petr Beroušek, - SPERO

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás PhDr. Petr Beroušek Psy.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - PhDr. Petr Beroušek Psy.D.

Motto:

Psychologická poradna a dispenzář Praha + Jeseník, Psychologická ordinace a poradna - Lázně Dolní Lipová, Lipová-lázně; možnost on line objednání a bližší info - viz :www.znamylekar.cz/psycholog/Berousek

Členství

Česká lékařská společnost J.E.Purkyně

Uvítání

V případě Vaší potřeby se můžete na mě cestou on-line objednání s důvěrou obrátit. Důsledné zajištění diskrétnosti je pro mne samozřejmostí. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Nejčastější případy se týkají krize rodinného soužití, rozvodů a rozchodů - zejména s dopady na děti, rozbory případů, vypracování posudků a odborných zpráv; v nemalé míře jsou řešeny i případy zralosti dětí - zejména v souvislostech se zvládáním institucionální výchovy a vzdělávání, zralosti pro školní docházku, prověřování psychosociálních vývojových potíží; ve značné míře se vyskytují potřeby psychického restartu při bilančních krizích - obtížích ve zvládání aktuální životní situace.

Profesní filozofie

Pracuji jak s dětmi, tak dospělými (rodinami, manželskými a partnerskými páry a jednotlivci. Mým krédem je rychlá dostupnost pomoci, objednání je možné často do 24 hodin. Vedle poradenské, psychoterapeutické pomoci se věnuji v nemalé míře i indikované edukaci - zejména v práci s dětmi, rodinami.

Naše ordinace

Psychologická poradna a dispenzář (pro pacienty v dlouhodobé terapii a péči) se v Praze nachází v areálu Domova seniorů na Chodově (Donovalská 2222/31), dobré zázemí, čekárna a velmi dobrá dopravní dostupnost. Pobočka poradny v Jeseníku (Olomoucký kraj) se nachází na hlavním - Masarykově náměstí 151/22; je umístěna spolu s Rehabilitačním centrem aplikujícím Dornovu metodu  a Biorezonancí (Bicom), čekárna k dispozici, výborná dopravní dostupnost.

Vzdělání a praxe


Vystudoval jsem obory psychologie a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a  pro práci ve zdravotnictví jsem se kvalifikoval v profesním vzdělávání na Institutu lékařů a farmaceutů. Mám více než 30 letou praxi. Mezi mými učiteli, supervizory byli prof. Vladimír Vondráček, prof. Hynie, prof. Kratochvíl, prof. Dunovský, prof. Smékal, prof. Křivohlavý, manželé Taxovi, doc. Čáp ad. .

Zajímavosti

Zapojení do zahraničních projektů se týkalo fenoménu stresu (distresu) a fenoménu násilí v rodinách, partnerských vztazích a na pracovištích

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Konflikty mezi dětmi a rodiči
Konflikty na pracovišti, ztráta zaměstnání
Koučink (koučování)
Léčba deprese
Problémy s výchovou dětí
Psychosomatické potíže
Špatné zvládání stresu
Vyčerpanost, únava

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Donovalská 2222/31 (Areál Domova seniorů - A
Psychologická poradna a dispenzář . Objekt AMAK: 3 minuty pěšky od metra C+B Florenc, stanic Florenc MHD a ÚAN Praha- Florenc
149 00 Praha
Chodov
Česká republika

 Praha