Relaxační centrum s ozónem

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Relaxační centrum s ozónem a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Relaxační centrum s ozónem již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 13.2.2011
Spokojený/á

Velmi dobře se o nás starala paní Marta,již tam jezdíme opakovaně,rádi si zde dobře odpočineme, relaxace s ozonoterapií mi 'dobije mé baterie'dobře mne naladí.Krásně se mi i pár dní poté spí.Nebolí klouby.

Profil - Relaxační centrum s ozónem

Motto:

Užijte si pohodové chvíle v nově otevřeném relaxačním centru s ozónem a dopřejte tak svému tělu odpočinek.

Ostatní

Profil centra

Jsme relaxační ozónové centrum sanatoria U svaté Anny v Protivíně. Relaxaci, regeneraci a rekondici provádíme ozónoterapií - chceme upozornit na vliv kyslíku, ozónu a směsí kyslíku a ozónu na fyziologii životního prostředí a člověka, který je nedílnou součástí této fyziologie. Stejně jako po letní bouřce příroda pookřeje a povyroste, vidíme a cítíme tu zdravou vlhkost ozářenou sluncem, cítíme ozón, tak je to podobné i s námi lidmi. Ozón nás vždy chránil a chrání i proti vesmírnému záření, prachu, pachu. Setkáme se s ním na horách, u moře, u vodopádů, po bouřce, na vlnách - všude tam, kde je nám dobře.

"Objevte dokonalou péči - u nás je nadstandard standardem."

V kraji po staletí spravovaný lidmi v souladu s nároky přírody, překvapí svou krásou každého návštěvníka. Kdo přijede za historickými památkami, pochopí, jak osvícené a bohaté musely být šlechtické rody, jak vynikající umělci a řemeslníci zde žili. Zanechali zde budoucím generacím nespočet kulturně historických památek jako doklad bohaté a mnohotvárné historie - starobylá města, plná života, kultury, památky lidového stavitelství, zajímavé technické stavby včetně důmyslných rybničních systémů.

Pěší vycházky - Krásné, chráněnné krajinné oblasti Čačarky,Zelendarky a další možné výlety - i na kolech (půjčení kol možné).

Nabízíme

Využití vlastností ozónu při procedurách - podporujeme prevenci, detoxikaci, zlepšujeme prokrvení tkání, předáváme dostatek energie, dobrou náladu, pohodu, zlepšujeme kvalitu spánku.

Nabízíme i individuální nastavení počtu dní, programu procedur pro Vaši relaxaci:

 • Záda, klouby - úleva od chronických bolestí (36 procedur)

 • Antistres - pro Váš odpočinek (28 procedur)

 • Relax - aktivní relaxace (30 procedur)

 • Superlinie - pro snadnější život  (34 procedur)

 • Víkendové - úlevový, volný program regenerace  SO - NE  (10 procedur)

 • Beauty - dny pro Vaši krásu, pohodu, problémy s akné, vráskami (13 procedur, vlasové ozónové zábaly, Lasocare laser i gel, parfémy)

 • Vioforterapii - pro zdraví, prevenci, úlevu bolesti,  posílení imunitního systému, psychickou pohodu, krásu a regeneraci

Pobyt se po domluvě může i prodloužit, široká nabídka služeb pro osvěžení a regeneraci celého Vašeho těla v lázeňských ozonových saunách, infrasauně, podtlakovými terapiemi, masážemi, ozónovými koupelemi, whirpoolem s ozónově ošetřovanou vodou, Sanyo masážním křeslem, Vioforterapií, Nutrilite doplňky výživy, Artistry kosmetika.

Tyto regenerační procedury se mohou kombinovat různými masážemi, doplněnými zábaly. Tento proces nekomplikuje choroby a nemá žádné vedlejší účinky na lidský organizmus.

Možnost ubytování v penzionu sanatoria u sv. Anny. Stálým klientům nabízíme výhody. Obsluha relaxačního centra je na profesionální úrovni.

Přijďte se podívat jak to funguje u nás a pro Vás.

Léčebné procedury

Aktivní kyslík

 • O3 - ozón jako lék

Wellness programy jsou většinou týdenní od soboty do soboty. Nástup se vždy dá individuálně domluvit.

Blahodárné teplo je každému příjemné, využíváme je k regeneraci a rekondici. Relaxací s ozónem probíhá rychlá regenerace sil i odstranění dlouhodobých problémů. Využití ozónu představuje unikátní propojení teorie s praxí.

Vždy volíme individuální přístup.

Ozónoterapii používá v lékařství mnoho států okolo nás. Rakousko má ozónoterapii dokonce hrazenou zdravotní pojištovnou.

Vioforterapie

 • novinka fyzioterapie

 • použití je hlavně k snížení bolesti, zlepšení pohyblivosti páteře a kloubů, zmírnění otoků, hematomů, lymfy edémů, zmírnění spasticity, zlepšení hojení kostí, zlepšení psychických funkcí.

Speciální indikace: degenerativní onemocnění pohybového aparátu, metabolické poruchy, revmatické problémy, osteoporóza, regenerace kostní tkáně, stavy po traumatech a operacích, neurologická onemocnění jako roztroušená skleróza mozkomíšní, Parkinson, Alzheimer, cévní onemocnění, alergie, stres, psychické vypětí, neurózy, nespavost, regenerace měkkých tkání, stav po CMP.

VIOFOR JPS systém byl klinicky testován na několika klinikách. Splňuje veškerá kritéria jakosti a kvality.Obdržel certifikát ISO 9001 - 2000, ISO 13488, CEO 120, je nositelem mezinárodních ocenění.Oceněno i medailí V boji proti rakovině Marie J-Curie, Sklodowskie. Prokazatelné pozitivní působení na imunitní systém a regeneraci organismu. Je registrován MZ ČR.

Procedury provádíme nejen na pobytech, ale i ambulantně.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Klasická masáž Od 85 Kč Do 225 Kč
Magnetoterapie
Ozonoterapie Od 55 Kč Do 350 Kč
Ultrazvuk

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Ve Školce 839
398 11 Protivín
Česká republika

 Protivín